Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tipp+zselé műkörmöm van...

Tipp+zselé műkörmöm van tegnap óta de már 2 letört, nem is kényelmes, hogy tudnék épített zselére váltani (az jobban bejött)?

Figyelt kérdés
Lekell szedni és úgy rögtön lehet építeni vagy megkell várni míg lenő?
2011. dec. 17. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy normális körmöshöz, és azonnal tud rá építeni neked, nem kell megvárni a lenövést. Mondjuk, ha ilyen intenzitással törik, potyog nem is fog lenőni :D
2011. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el másik körmöshöz,én is így jártam mikor életem első műkörme tippes volt.Borzalmasan sz*r!

Egy jó körmös szépen leszedi neked őket(lereszeli géppel óvatosan),és tud rá építeni bármilyet.

2011. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nehogy megvárd míg lenő,mert balesetveszélyes,ha már tört le pár...Simán leszakadhat az igazi körmöd is,félbeszakadhat stb :/

Menj el minél előbb máshoz!

2011. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!