Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik az otthoni füllyukasztás...

Mik az otthoni füllyukasztás lépései? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

átszeretném itthon szúrni a fülem csak nem tudom hogy mi merre.. :D

szóval hol vannak ezek az akupunktúrás pontok? ha véletlen eltalálok egyet akkor milesz? meg azt olvastam h ezüst v. aranyat kell beletenni miután kiszúrtam.. olyat is lehet ami nem köves bigyó hanem olyan bekapcsolós..? ha nagyon vérzik akkor is bele kell tenni rögtön miután átszúrtam ugye?

bocsi, hogy ilyen zavarosan írtam le, remélem értitek :)


2011. dec. 17. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy én csináltam:

Arctisztító tonikkal lemostam, bejelöltem tollal hova szeretném. Próbáld olyan helyre ahol van másoknak is. Nagyon nem lehet mellé lőni. Lemostam még egyszer, hogy még épp látszódott a tollnyoma. Aztán átszúrtam. De legyél biztos magadban, mert ha a felénél elkezdesz filózni csak rosszabb lesz. Kicsit hagyd benne a tűt. Aztán rakhatod bele a fülbevalót. Bármilyen lehet csak azt is mosd le tonikkal.


17/L

2011. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Én személy szerint már jó pár lyukat szúrtam másoknak is és persze magamnak, én voltam a kísérleti alany :))


Ha úgy döntesz, hogy még is megcsinálod akkor:

1. vegyél a gyógyszertárban 1,6os (sárga tetejű) tűt, meg fertőtlenítőt.

2. fertőtlenítsd le a szúrni kívánt felületet, a tű a kezedet és a fülbevalót.

3. ezt csináld meg még 1x, majd szúrd ki a füledet.

4. kicsit fájni fog, lehet vérezni is, de ez ezzel jár.

5. miután kibökted a füledet, a tű végébe rakd bele a fülbevalót és told ki a füledből vele a tűt.

6. rakd rá a fülbevaló szárára a kis pöcköt ami a fülbevalóhoz tartozik, majd ezt az egészet fertőtlenítsd le.

Ha porcba szúrod annak a gyógyulási ideje jó pár hónap, míg a húsba szúrt lyuk 2-4 hét alatt begyógyul. Forgasd minden nap, hogy ne nőjön be a füledbe a fülbevaló. Hajrá :)

2011. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
forgatni nem szabad, csak tologatni, mert felsérti a lyukat
2011. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
és ha egy zacsi jeget rányomsz egy 10 percre, akkor érzéstelenít
2011. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!