Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok nektek tetszik az...

Lányok nektek tetszik az ezüst vagy arany nyaklánc férfin?

Figyelt kérdés
Az a vékony fajta sima lánc, 3x1 mm-es.
2011. dec. 21. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, miért ne? Egyáltalán nem látványos, mégis jól tud állni rajtuk. :) Ha a férfi kicsit izmosabb, vagy nagyobb darab, magasabb, akkor esetleg egy picit vastagabbak is állhatnak jól, persze nem a "rajos" csuklóvastag láncokra gondolok:)

Én inkább ezüstpárti vagyok, de ha nem viszi túlzásba szép az arany is. 24/L

2011. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha illik a férfihez akkor nincs vele bajom, illetve, ha a nyaklánc ízléses.
2011. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, igazából már vettem magamnak egy vékonyabb láncot, és most elbizonytalanodtam, hogy jól áll-e, nem tűnik-e olyan rajosnak, mert azt nem akarom. Amúgy én is az izmosabb fajtába tartozom.
2011. dec. 21. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj azzal ha ékszer van egy férfin. Ilyen ki vékonyat akárki felvehet a vastagabb súlyos darabokat viszont már viselni is tudni kell. Tesómnak van egy vastag ezüstnyaklánca :D DE ő kigyúrt két méteres kajakos. Rajta azért másképp mutat mint egy 160 centis kis girnyó gyereken :D
2011. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele bajom, csak nekem nem tetszik.
2011. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
legyen ízléses és ha illik a pasihoz, miért ne
2011. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan 5 centi vastag fuxos akkor elegáns egy férfin.
2011. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor jó, tehát több lánynak tetszik, mint nem:D

Nyugodt szívvel veszem fel akkor, csak így kicsit furcsa vagy szokatlan rajtam elsőre, mert eddig nem hordtam ilyesmit.

2011. dec. 21. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, ha illik a pasihoz.

Az én páromnak az arany nyaklánc áll jól, így ismertem meg, hogy ez volt a nyakába, soha nem vette le, szokatlan volt nekem, de nagyon jól állt neki. Aztán egyszer csak elszakadt. Most már hiányolom, hogy nincs rajta. Ha majd lesz pénzem, veszek neki újat. De nem tudom mennyibe kerülnek ezek.


27/N

2011. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!