Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék az egyik fülembe...

Szeretnék az egyik fülembe egy fülbevalót amit a porcba lőnének, mennyibe kerülne, és hol tudom ezt megcsináltatni?

Figyelt kérdés
sajnos nem találtam róla képet,de olyat szeretnék ami felülra kerülne és kis karikalenne . hol csinálnak iylet és mi a teendő ha nincs fülbevalóm hozzá?? ott tudnak adni??
2011. dec. 21. 20:24
 1/7 A kérdező kommentje:

mégis találtam képet :

[link]


azt irták hélix a neve.

2011. dec. 21. 20:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik tetováló szalonban megcsinálják, de lehet a kozmetikusod is. Árról nem tudok nyilatkozni, rég csináltattam és ismerőssel.

A tetováló szalonban valószínű fogsz hozzá kapni ékszert, de Apacsban nagyon jók vannak amúgy, én ajakpiercinget teszek bele.

2011. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Porcba ha karikát szeretnél, akkor azt bizony szúrni kell, nem lőni. Kis karikát nem tudnak belőni. Ott tudnak adni ékszert, segít a piercinges, általában egy ékszer benne is van az alapárban. :)
2011. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

és bocsi a buta kérdésekért,de elöször miylen fülbevalót raknak be?? mert azt olvastam hoyg csak pár hónap múlva lehet cserélni át másra,de nem tudom miylet raknak be először.

és mennyire fáj?? azt olvastam a szúrás/lövés annyira nem,csak késöbb a gyógyulás folyamata.

és ha elkészült utána piros lesz,vagy csúnya? takargatni kellesz??

2011. dec. 21. 20:46
 5/7 TeeCee ***** válasza:
Helloka! Ha löveted akkor orvosi fém megy a füledbe(van több egyszerű forma, köves nem köves, csillag izéhozé minden:)) és azt nem cserélheted ki karikára úgy 1-1,5 hónapig vagyis amíg be nem gyógyul. Ha szúratod akkor be tudják rakni a karikát egyből, de mindkét opciónál fontos a jó szakember, az utóbbinál pláne. A lövés gyorsabb, egyszerűbb a szúrásnál, fájdalom szempontjából szerintem butaság dönteni, mindenkinek egyéni a fájdalomküszöbe. Egy kis pirosság okés, 1-2 napig érzed h ott van de nem vészes. Ha megfelelően kezeled baj nem lehet, ha már csúnya meg takargatni kell ott gond van.amúgy normálisabb helyeken mindenről informálnak. Én kozmetikus vagyok és lövök:P
2011. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl. mind a két porcomban van egy kis karika, és a szúrás után nekem alig csak egy napig volt piros, de érzékeny volt nagyjából egy hétig, csak óvatosan kenegettem. Nagyjából egy-másfél hónap után már tudtam fájdalom nélkül forgatni, szépen begyógyult, akkor cseréltem ki az ékszert, mert már untam. :)) A szúrástól különben nagyon féltem, mert alapból félek a tűtől, de egy pillanat alatt átszúrta, és amikor már csak áthúzta, nem is éreztem, kb két perc alatt megvoltunk az egésszel. Szóval ne aggódj, eddig mindenki kibírta! :)
2011. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

akkor szerintem még a szünetben megcsináltatom :)

2011. dec. 22. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!