Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3.5hós kislányomnak szeretnék...

3.5hós kislányomnak szeretnék fülbevalót rakatni a fülébe. Hol érdemes megcsináltatni, védőnővel vagy kozmetikusnál? Melyik a jobb a babának ha lövik vagy ha szúrják? Légyszi adjatok tanácsot, h. hova menjek vagy melyik módszerrel csináltassam.

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Az en babamnak a korhazban szurtak ki a fulet,nagyon sirt,de mire nekem kihoztak mar semmi baja nem volt,viszont ha kozmetikus csnalja az csak par masdperc es nem is faj annyira,a korhazban legalabb 10 percig szurtak.
2008. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a belövés gyorsabb és kiméletesebb. de ragaszkodj hozzá, hogy filctollal jelölje be ahová szeretnéd a fülbevalót. nekünk a védőnő lőtte be, de igencsak vaktában mert az egyik jó fél centivel feljebb sikerült. másnap visszavittem a gyereket és bejelöltettem vele. na, igy végül sikerült. nem is sírt, és utána sem volt semmi gond vele, csak forgatni kellett a fülbevalót a fülében.
2008. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én azt ajánlom hogy mindenképp lyukasztasd és ha lehet fül-orr gégésszel. nem akarok senkit megijeszteni de anyukám szakmabeli és sajnos több elcsépelt füllyukasztás után kezelt már porclövéses és egyéb elcseszett lyukasztásos fülecskét. jah és 6 honapos kortol ajánlja szakember!

Az nem igaz hogy a lövés kiméletesebb!

2008. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!