Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm! C-ív alá körömlakkot...

Műköröm! C-ív alá körömlakkot díszítésnek lehet tenni?

Figyelt kérdés

2011. dec. 22. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
C ív alá nem díszítünk! De ha nem telibe kened a lakkot, akkor mehet műkörömre, de ha nagyobb a minta (ez érvényes akrilra, akvarellre is), akkor vagy 2 réteg fény, vagy egy vékony réteg színtelen zselé, és arra a fény!
2011. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!Na pont emiatt kérdeztem,kiváncsi voltam mit írtok rá.Én most tanulom ezt a szakmát..és nekünk úgy tanítják..csakis a c-ív alá díszítünk...ahány ház annyi szokás? vagy hogy van ez?


úgy tudtam én is hogy nem a c-ív alá tesszük a díszt.

2011. dec. 22. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Azért nem díszítünk, mert töltésnél nem lehet teljesen eltávolítani a díszítést, így akár látszódhat a következő köröm elkészítése után is.

2011. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!Kellemes Ünnepeket!
2011. dec. 23. 07:54
 5/10 Toncsi63 ***** válasza:
Lehetne nekem is műkörmöt készíteni? Mikor "nyeleztem be a karácsonyfát, eltörött a fogóm nyele, becsíptem a körmöm ami belilult és ma reggelre leesett. Vérzett is rendesen. A díszítést lesz@rnám.
2011. dec. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: az egész esett le, vagy csak egy része?
2011. dec. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Toncsi63 ***** válasza:
Az egész, csak a körömágy maradt. De majd kinő......
2011. dec. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos így nem sok mindent lehet vele kezdeni, mert bár vannak kifejettem olyan zselék, amivel hiányos körmöt lehet kipótolni, egy kicsi meglévő rész kell, hogy tudjon mihez tapadni az anyag. Bár már létezik körömprotézis is, ha gondolod utána érdeklődök, hogy nálad melyik működne.
2011. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Toncsi63 ***** válasza:
Előttem szólóhoz: Aranyos vagy, de egy 45 éves autószerelőnél az ügyfelek jobban tolerálják, ha hiányzik egy köröm, mint ha műkörmöm lenne...
2012. jan. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem :) Akkor türelem és kitartás, míg visszanő :))
2012. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!