Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A parfüm utánzat sokban...

A parfüm utánzat sokban külömbözik az eredeti illattól?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Kb. 1-2 óra múlva elmegy az illata.
2011. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az illat általában ugyanaz,csak a töménységétől függően hamarabb megy el az illata.
2011. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a hamisítottak mindig túl alkohlosak. Igaz az elpárolog, de én ezért nem szoktam hamisítványt venni. Meg érzek rajtuk egy fura mellékszagot. Amúgy sokban nem különbözik, de fel lehet ismerni szerintem, hogy az hamis.
2011. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
nekem nem megy el az illata :D pink sugar kopim van, de a dobozon nincs a márkanév, hanem csak a Pink Sugar felirat, de az eredetivel... 3,5 volt Ázsia Centerben és meg vagyok vele elégedve, tartós
2011. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Anita976 ***** válasza:
100%
Nem sokban különbözik, minimális az eltérés. Mivel van 7-8 gyártó, nagyon nem mindegy, melyik termék melyik utánzatát használjuk van, hogy 1 eredetit 4 gyártó is lemásol, de csak 1-2 jó. A legjobbak: cote d azur, close2, tiverton, még a chat dor, és new brand. Ezek illata 5-6 órát is tart. Ami gyenge, az a lazell, bár van 1-2 illat amit eltaláltak, pl fehér kenzo, coco mademoiselle, bár abból már kijött a chatdor-os is és hát.. jobb. Ne keverjük az utánzatot a hamissal, nem mindegy hogy kitalált név 1500-2000-ért, vagy eredeti márkajelzés 3ezerért 7 helyett.
2011. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon hamar elmegy az illata, és nem ugyanaz lesz az illata, mint az eredetinek, ez hidd el, nagyon zavaró :(
2011. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
igen, teljesen más az összetevőjük, nem tudják eltalálni az összes, több mint 100 összetevőt, vagy ellopják a receptet, de mivel így nem az eredeti cég gyártja, fennáll a veszély, hogy olyan anyagot kevernek bele, amire allergizál az ember. nagyon kell vigyázni a koppintott illatokkal, mert több káruk van, mint előnyük.
2012. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Anita976 ***** válasza:
71%

Eszter, az utánzatok hivatalos forgalmazásúak, és éppen ezért kötelező az EU szabályok szerint dermatológiailag bevizsgálni. Különben nem kaphatnának forgalmazási engedélyt.


ermészetesen nem az "Armani" feliratú hamis termékekről beszélek. Na azokat tényleg nem vizsgálja be senki. (És ki tudja mi van bennük). Ezért jobbak az utánzatok, ha már nincs pénze az embernek 15 ezerért eredetire! Amit meg is értek valahol. Aki teheti persze vegye meg az eredetit, nem lesz rossz választás. :)

2012. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
A HAMISÍTVÁNY és az UTÁNZAT nem összekeverendő.Egyébként rengeteg utánzatot gyártó cég van,az egyik jobban hasonlít a másik kevésbé,ezt sajnos ki kell tapasztalni.Utánzatban is van nagyon jó minőségű,pl.a La Rive cég elég jó.Tudom hogy sokan nem engedhetik meg maguknak,de inkább spórolni kell az eredetire,mert az nagyon sokáig kitart és tartós.
2015. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!