Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót, kőpúdert...

Milyen alapozót, kőpúdert válasszak zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és a bőröm elég problémás;zsíros, nagyon fénylik, miteszeres stb. emelett még világos is és nem hajlamos barnulásra ezért alapozot használok de nem találtam még olyat amire azt tudnám mondani, hogy ez jo a bőröm problémás területinek elfedésére kivéve a maxfactor miracle touch volt az de nem szeretnék ötezreket költeni rá havonta. Tudna bárki ajánlani vmilyen alapozot, kőpúdert stb. az alabbi problémákat figyelembe véve?!
2011. dec. 23. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A problémás bőrre ne alapozót használj, hanem bőrápoló termékeket. Zsíros bőrre való arctisztító, tonik, arctej, pattanás elleni krém. Számos márkának van ilyen készítménye. Tudnék konkrétat ajánlani, de az ütközne a fórum szabályzatába. Az alapozótól csak kevesebb levegőt enged a bőrnek. Kizárólag akkor használd, ha valami speciális alkalomra sminket szeretnél felrakni. Ez azonban tényleg speciális legyen.

Megértem, hogy nem örülsz a pattanásoknak, de ha nem használsz alapozót, gyorsabban fognak gyógyulni, és hidd el, az alapozóval vastagon kezelt arc visszataszítóbb a pattanásos bőrnél.

2011. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Astor Mattitude. Csodát tesz
2011. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tartsd inkább tisztán a bőrödet és akkor nem lesz pattanásos. Kerüld a sok olajos magvat és használj hintőport. Fiú vagyok, nem sminkes, de szerintem megoldja a leírt problémáidat.


21F

2012. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
manhattan clearface compact powder. Nekem nagyon jó, kezeli a pattanásokat, jól fed, mattít, illeszkedik az arcbőrhöz.nagyon jó!
2012. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!