Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jól néz ki a barna szemceruzáv...

Jól néz ki a barna szemceruzával kihúzott szem? És tudtok írni vmi jó márkát, ami tartós?

Figyelt kérdés
Világosbarna hajam van, a szemem zöld. Magamon a barna, nem túl erősen látszó szemceruzát szeretem, mert az sztem jobban áll. Nekem elég gagyi van, 10 perc alatt lepislogom vagy nem tudom, de mindig eltűnik.
2009. máj. 20. 20:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Még az, hogy láttam ilyen szemceruzás kérdést még, és ha van jó minőségű márka, akkor az barnában is jó minőségű?
2009. máj. 20. 20:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

persze!

ami feketébe jó az barnába is!:D

egyébként én imádom a barnát mert ha nincs kedvem erősen sminkelni akkor barnát használok mert barna a szemem hajam és szépen kiemeli.

2009. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én írtam ki a kérdést, am miss sporty sötétbarna szemcerkáját ajánlom nagyon jó!!! azzal szoktam kihúzni a szemöldököm és egész nap tart, nem kopik
2009. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
miss sporty egy rakás sz*r.olcsó gagyi cucc ami 2 perc alatt lejön,elkenődik,stb.
2009. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Utolsónak írom, h lehet, h véletlen egy selejtet választottál.

2009. máj. 21. 16:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem még nincs Miss sporty-m, de ha másnak bejött, akkor lehet, h nekem is jó lesz.
2009. máj. 21. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:

nem egyet vettem nehogy azt hidd.

először én is azt hittem,de utána vettem még vagy 3-4 et és mind ilyen volt.

legutoljára rendes ceruzát vettem,szóval nem a műanyag tekerőset,na az egy fokkal jobb.de a tekerős az vmi borzalom.

2009. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!