Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális, hogy begyullad?

Normális, hogy begyullad?

Figyelt kérdés

Másfél hónapos a köldök piercingem és néha begyullad, gennyedzik. Lehet hozzá tesz a kádban fürdés (áztatás), meg amikor belekapok véletlenül.

Vegyem ki?


2011. dec. 29. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem márciusban lesz egy éve,hogy benne van és mai napig be van gyulladva. Elmentem dokihoz, írt ki kenőcsöt, azzal kenegetem. Szépen elmúlik a gyulladás tőle majd ha 3-4 napig nem kenem, újra begyullad.Azt mondta,hogy azért van mert v. nem volt steril a szúrás v. nem kezeltem otthon sterilen.

Én nem vettem még ki pedig nagyon tud fájni.Ahhoz túlságosan szeretem :)

Amúgy szerintem nekem az is probléma,hogy a bőröm nem bírja az orvosi fémet. Szeretném kicserélni ezüstre, csak nem találtam még olyat ami teljesen ezüst.

Ha nagyon fáj, nyugodtan vedd ki, de lehet,hogy neked is csak vmi krém kellene.

2011. dec. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsóci* válasza:

Kamillatea nagyon jó rá. Meg ha elmész a patikába és elmondod mi a panasz segítenek és ajánlanak kenőcsöt rá :)

Vigyázz, hogy ne kapj bele és lehetőleg egy egyszerűbb piercinget tegyél be, mert vannak nagyon szép kövesek meg figurásak, de mivel azok nehezek attól is begyulladhat.


Szerintem, ha kiveszed be fog gyógyulni.

2011. dec. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális persze, pláne ha áztatod és belekapsz. Körömvirág krém nagyon jó rá, és a kamillateás borogatás!
2011. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!