Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most már tényleg mindent...

Most már tényleg mindent alapozni fogunk?

Figyelt kérdés
Ugye van az alapozó, amit mostmár méég lehet alapozni primer-rel (ami ugye átlátszó), meg van szemhéjalapozó, meg szempillaalapozó...azért ez nem túlzás már egy kicsit? Lassan majd a rúzsokat is alapozzuk, meg a pirosító helye alá is külön alapozót kell tenni, vagy mi? Csak szerintem sok ez már egy kicsit? :S
2011. dec. 29. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A rúzsok alá is kell tenni alapozót, hogy tartósabb legyen és h a színe is szebb legyen.

Amúgy tényleg kicsit sok már, de engem annyira nem zavar..

2011. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező... A smink világa is fejlődik, ennyi. Ezek tartósabbá és szebbé teszik a sminkeket, hétköznapra nem feltétlen szükségesek, de pl. egy egész estés party sminknél jó szolgálatot tehetnek.
2011. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező egyik sem, még a sima alapozó sem. Én viszont örülök annak, hogy bővül a kínálat és újabb és újabb eszközökkel lehet tökéletesíteni a sminkemet. De olyat is ismerek, akinek minden alapozás és smink nélkül gyönyörű az arca. Úgyhogy nem kötelező, de szerintem jó, ha vannak elérhető lehetőségek.
2011. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rúzs alá én labellot, vagy krémet teszek.
2011. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem jó, hogy fejlődik a sminkvilág is. Ez a primer, szemhéjalapozó stb. nem az 'egyszerű, hézkönapi' nők mindennapi sminkjéhez lett kitalálva. Gondolj bele, ezekkel még szebbé, még egyenletesebbé tehetik az arcot, ami mondjuk egy Hollywoos-i vörös szőnyegen elengedhetetlen. De még itthon is 1-1 nagy partyn, amikor kell a lehető legtökéletesebb megjelenés, jó szolgálatot tesznek.

Kétlem, hogy ezeket mind használnák hétköznap is, hiszen egy profi smink elkészítése időigényes.

16/L

2011. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Még sosem használtam ilyent, de megfigyelted, hogyha alapozás előtt átkened a bőröd hidratáló krémmel a bőröd, sokkal szebben mutat az alapozó? Szerintem ez a primer dolog is ezen alapul.

De a szempilla alapozót azt nem tudom elképzelni hogyan működik :D

2011. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A primer többnyire azért kell, hogy egyenletes bőrt csinálj az alapozónak.

A szemhéjalapozótól tartósabb lesz a szemfestés, Lepődj meg, rúzsalapozó is létezik, ez hidratálja és kisimítja az ajkakat, a pirosító alá alapozol, szóval annak mindegy, de egyébként, ha a krémes pirosítóra teszed a port, akkor tartósabb lesz.

Körömlakk alá is alapozni kell egyébként alaplakkal. Ez is azért kell, hogy tartósabb legyen a körömlakk.

2011. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!