Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyiket kell kenni először...

Melyiket kell kenni először folyékony alapozó, majd a kőpúdert vagy csak az egyiket?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok?Milyen tecnikávak lehet szépen lealapozni az arcodat?És oriflame alapózót használok (folyékony)De semmit nem csinál, mármint ha rá sem kenném az arcomra.Pedig 4000ft.Vagy kőpúder is kéne rá?És az milyen fajta púder amit nem tubusból kened, hanem olyan dobozba van mint a kőpúder , de mégis krém állagú???Minden praktikát várok!
2011. dec. 31. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Alapozó, majd rá a púder.

http://www.youtube.com/watch?v=I_uWNcgtc0g

2011. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Púder is kell rá, az tartósítja. Amit meg a végén írsz, az a kompakt alapozó.

Én egyébként duo fibre ecsettel alapozok, nagyon szépen eloszlatja az alapozót az arcomon. Utána mindig használok púdert, amit egy nagy fejű ecsettel vékonyan viszek fel

2011. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És az a kompakt alapozó mire jó?

Köszönöm a válaszokat!

2011. dec. 31. 23:07
 4/10 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy érted, hogy nem használ az alapozó.nekem nagyon jó a bőrömre (igaz, maybellinet használok, az is folyékony).

a púder nem tudom mire való, csak azt tudom, hogy nagyon mű hatást tud kelteni és neheziti a bőrt... ha fiatal vagy, ne fesd magad vastagon...

2011. dec. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanarra való, mint mindegyik, csak az állaga más.

Utolsó, a púder akkor lesz műhatású, ha nem tudod használni.

2012. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt értem alatta hogy nem fed szépen.

Nem festem magam vastagon, de az alapozótól elvárnám hogy ,,alapos" legyen.

2012. jan. 2. 08:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Minen alapotónak más a fedése. Van, amelyik csak egységessé teszi a bőrszínt(gyenge fedésű), és van olyan, ami durván elfed mindent(erős fedésű). Gondolom a Tied gyenge fedésű.
2012. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És melyik márka az ami erősebb fedésű?
2012. jan. 2. 23:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden márkának van erősebb és gyengébb fedésű alapozója is. Nekem astor mattitude hd van, ez egy közepes fedésű. Egyébként ezt úgy tudod megállapítani, hogy a drogériában teszel egy picit egy anyajegyre, eldolgozod, minél jobban eltünteti, annál erősebb fedésű.

Egyébként remélem tudod, h alapozót nem kézen tesztelünk, hanem az arcon, az áll közelében. A kezeden tesztelheted, hogy mennyire fed, de a színárnyalatot nem tudod, mert az arcbőr és a kézen levő bőr általában más színű.

2012. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom!!

KÖszi szépen sokat segítettetek.Erre egy kis időt szánnom kell majd az illatszer boltba!!:-)

2012. jan. 3. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!