Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem ki magam?

Hogyan sminkeljem ki magam?

Figyelt kérdés

nem tudok sminkelni! "karácsonyra" kaptam sminket

akkor kifestettek, és mondták h majd gyakoroljak...

csak fogalmam sincs hogyan :/

(barna szemhéjpúdert kaptam)

/kékeszöld szem, középbarna haj/


2012. jan. 1. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1 db barna púdert ? Nincs más árnyalat ?

Szemceruza/tus/spirál van ?

Púder, pirosító ?

MId van még ?

2012. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
tényleg csak gyakorláson múlik. én úgy szoktam magam kisminkelni,hogy egy kis alapot csinálok ami korrektorból és púderből áll(a szemre kifejezetten ajánlom, mert nem kenődik el a festék) aztán a szempilla tövébe húzok egy fekete vonalat szemceruzával, és a szemhéjpúderből olyan színt választok ami legjobban illik a felsőmhöz. a szemzugba mindig fehéret, vagy világosat teszek, és kívülre meg a legsötétebbet. az átmenetet meg egy köztes színnel elmosom. végén meg a spirál. tényleg csak gyakorláson múlik az egész.
2012. jan. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nézegess blogokat. livinpretty.blogspot.com, bellaandbloom.blogspot.com
2012. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3 árnyalat barna szemhéjpúder, szempillaspirál


majd próbálkozom :)

kösz a tippet

2012. jan. 1. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor tök jó.


Gondolom, hogy korrektorod van. Rárakod a szemedre, így erősebb lesz a szín, tovább tart, majd a középvilágosad felrakod a mozgószemhéjadra. A legsötétebbed a szemed külső sarkába, összedolgozod. A legvilágosabbat pedig a szemed belső sarkába.

Kispirálozod magad, és kész.

ELősre nem tuti, hogy menni fog, de gyakorolj.

2012. jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegyik smink ribancos... :-) Lehet mértékkel is használni, úgy nem kelt a csaj plázakandúrmacska kinézetet.
2012. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy szoktam felül kifesteni a szemhéjam hogy egyik kezemmel széthúzom a szemem mintha kínai lennék és így behunyom, így könnyen ki tudom festeni, vagy akár tussal megcsinálni. Remélem segített valamit, ez csak a gyakorlati rész nem elméleti, azt már leírták előttem.
2012. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

remélem menni fog! :)

2012. jan. 1. 19:54
 10/10 A kérdező kommentje:

elsőre egész jó lett ;)

nem tökéletes de ki mertem menni az utcára

2012. jan. 2. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!