Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel erősítsem a körmöm,...

Mivel erősítsem a körmöm, hogy ne törjön le mindig és nőjön meg szép nagyra? Mivel kenjem, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy nem jó neki a körömlakk sem. Én ám szeretném ha szépen kifesthetném a (remélhetőleg leendő) nagy körmöm.

Mit tegyek? Manikűrösre nem nagyon telik, hogy mindig oda járjak.

15/L


2012. jan. 3. 13:21
 1/7 A kérdező kommentje:

+ olvastam, hogy több rétegben vigyük fel a körömlakkot, így sokáig bírja. Én ha egynél több réteget teszek, az egész lakk egybe felválik akár pár óra után.

Miért?

2012. jan. 3. 13:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Van direkt erre a célra körömlakk,átlátszó.

Vagy szedj Revalid kapszulát.

2012. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olvastam és régen anya is használta a citromos vizet. Abban tartotta a körmeit percekig.

Azt ám nem tudom, hogy erre a citromlé(+víz) is jó, vagy csak a citrom kifacsart leve(+víz)

És ha egyszer használom, azt ha félreteszem másnap, és több napon keresztül is használhatom?


Köszönök előre is minden segítséget.

2012. jan. 3. 13:32
 4/7 anonim válasza:
50%
Egyél-igyál sok tejterméket.. nekem bevált.. napi 1-2 bögre kakaó vagy tej vagy bármilyen tejtermék. Az a lényeg, hogy minden nap egyél-igyál valami tejterméket..
2012. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lovely körömerősító lakk nagyon sokat segített. Sokkal erőseb, egészségesebb a körmöm mióta használom és gyorsabban is nő! :)

16/L

2012. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Találtam egy praktikát. A körmöt át kell kefélni sós citromlével. (1 evőkanál kifacsart citromlé, és 1 teáskanál ).. Ez jó?
2012. jan. 5. 15:31
 7/7 anonim ***** válasza:
A citromlé nagyon jó a körömre.Nekem is az a bajom hogy álandóaan letörik a körmöm de amióta mindennap bekenyem citromlével nagyon szép,egézzséges és nem törik.
2012. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!