Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Mennyit költesz egy...

Csajok! Mennyit költesz egy hónap alatt kiegészítőkre, bőrápolási termékekre, szépségápolási termékekre?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítőt nem szoktam venni, kizárólag ezüstöt hordok, azt születésnapra, karácsonyra, ajándékba kapok/veszek.


Bőrápolásra...huhh, általában mikor kifogy, ezt inkább 2 havonta intézem egy nagyobb shoppinggal, mondjuk 7(-8) ezerből kijön.Problémás bőröm van, ezért nyomnak rajta a krémek, arclemosók.


Sminkből, amikor látok valami otthagyhatatlant hazaviszem.De megfogadtam most, hogy nem veszek többet mert nem tudom hova rakni.Havonta 2000-től több semmiképpen sem megy el ilyenre.

2011. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Így saccra 4000-5000 Ft-ot. Ennek nagy része a hajápolási cuccokra, azon belül is balzsamra megy el. 1 normál flakonos kb. 5 mosásra elég, és hetente 3x mosok hajat, szóval ez fogyóeszköz.
2011. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kiegészitőkre semmit, ha a bizsukat érted ezalat.. sminkszereket nem kell havonta vennem, mert az alapozóm nagyon sokáig elég, valamint 4es szemhéjfesték palettám van, ami szintén sokáig kitart. a szempillaspirállal és szemcerkával együtt.

bőrápolási termékekre + hajszerekre kb 2000. az is másfélhavonta.

2011. dec. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bőrápolási termékekre 5 ezer ft.-ot kb. 3 havonta, ugyanis ennyi időre elég az arclemosóm és a hidratáló krémem.

Kiegészítőkre,mint nyaklánc,karkötő,fülbevaló,gyűrű ritkán költök.A nyakláncot nem igazán szeretem, konkrétan 1 darab van, azt sem hordom, csak pár havonta.A karkötőket jobban szeretem, de abból is néhány darab van és vagy kaptam,vagy olcsón vettem.Én a fonal,fa,gyöngy kiegészítőket részesítem előnyben,ezeket viszonylag olcsón be lehet szerezni.Gyűrűt szintén ilyet hordok, ha hordok.Fülbevaló ezüst, de nem költök rá, a kedvencemet,amit hordok ajándékba kaptam.

Gyűjtöm viszont a sálakat, mint kiegészítőt,ha összefutok egy-egy egyedibb darabbal, nem tudom ott hagyni, lehet akár tél vagy nyár.:)

Amit gyakrabban vásárolok, az sminkek(a szemfestés a mániám többek közt:)), hajápolási termékek(sampon-balzsam-pakoló,spray), testápolási termékek(tusfürdő,testápoló,olajok),ezeket egy, másfél havonta vásárolom, kb. 3 ezer ft. értékben.

2012. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ÉN EZEK SZERINT SOKAT KÖLTÖK, DE HAJÁPOLÁSRA 6-7 EZER HAVONTA, SMINKEK- HÁT ÚGY 3000-BŐL MEGÁLL HA SZÉTOSZTOM DE HA RÁKATTAON EGY MÁRKÁRA AKKOR SOKAT VESZEK BELŐLE . A MOSTANI KEDVENCEM A BOURJOIS, AMI NEM OLCSO DE IMÁDOM.KIEGÉSZÍTŐKET OLCSOKAT SZOKTAM VENNI, NEM VAGYOK HÍVE A DRÁGA EZÜST ARANY ÉKSZEREKNEK.
2012. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nesi81 ***** válasza:
változó. Havonta arckrémekre kb 10 000.- elég problémás a bőröm, plusz szemkörnyékápoló, sminket nem sűrűn veszek, de ha beruházok alapozóra, korrektorra , púderre, az egy 20.000.- ( de ez egy-másfél évre elég). Szemre palettákat vásároltam az is változó, nem szoktam mindig vásárolni.
2012. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!