Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi az Aquolina - Pink Sugar,...

Mi az Aquolina - Pink Sugar, a Chat d'or - Sweet és a Star Nature - Candy Floss parfümök közötti különbség?

Figyelt kérdés

Az Első van nekem és ha jól informálódtam az ,,igazi" hasonmása a Chat d'or-os. Érdekelne, hogy a Star Nature-osnak milyen illata van. Mennyire hasonlítanak hozzá?

Mindkettőt szeretném megvenni a 3. mellé. Azt szeretném megtudni, hogy hülyeség lenne-e. Imádom az ennyire édes illatokat és úgy érzem kifejezi az egyéniségemet is. Valaki érezte már a 2 utánzat illatát? A közelben nem árulnak ilyet, így én netről rendelném. Azt tudom hogy a Star Nature nem tartós. De mennyiben másabb??? Ha nem másabb akkor miért nem az az utánzata és miért a chat d'or? Valójában a 2 utánzat közötti különbség érdekelne. Természetesen, ha nincs különbség köztük, akkor nem rendelek feleslegesen 2 félét.


2012. jan. 4. 08:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még lehagytam, mielőtt támadás érne, hogy azért van szükségem rá, mert imádom a Pink Sugar illatát, de sajnálom fujkálni. Egy nem ennyire tartóssal is beérném őt pedig akkor használnám, amikor intenzívebb illatra van szükségem hosszú időn át. (valami alkalmira gondoltam) Esetleg a Star Nature- Bubble Gum-ról vélemény? (ez a rágógumis)
2012. jan. 4. 09:09
 2/4 anonim ***** válasza:
A star nature nem nagyon hasonlít a pink sugarra, kicsit műanyag illata van
2012. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mivel épp belebotlottam a star nature-ba (csak a vattacuros volt a rágógumis nem) így vettem belőle. Nem volt tesztere. Jó illata van. Szerintem az az igazi különbség, hogy nem igazán erős. Nekem olyan higított érzésű...

A Chat d'or Sweet erősebb???(Sajnos azt sehol nem találtam üzletben, nem Pesten lakok)

2012. jan. 4. 15:55
 4/4 Anita976 ***** válasza:
A chat dor sweet erősebb, az EDP keverésű, a star nature EDT. Árban is van különbség, a sweet drágább. A star nature nem utánzat, egyszerűen csak vattacukor illatú. Amúgy tényleg az. A pink sugar is olyasmi, de inkább vanília. Mindkettő édes, de másként. Ismerem mindhárom illatot, a pink sugar-hoz a sweet van közelebb. Van még ezenkívűl pink cookie nevű parfüm is, de az megint más, egyikre se hasonlít, de szintén édes.. Lényeg az, hogy pink sugar a tuti, az nagyon erős, utánna a sweet a legerősebb (és hasonló illatú). A star nature meg olyan tényleg csak vattacukros édes, persze nem azt mondom, hogy ne lenne jó, de aki a pink sugar-t ismeri, az érzi a különbséget.
2012. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!