Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van különbség a női és a...

Van különbség a női és a férfi goth szemsmink között? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor egy afféle "jelmezbálba" megyünk a párommal, és mivel erősen hajlunk mindketten a stílus felé (főként ízlésben, külsőre nem látszik rajtunk, legalábbis rajta abszolút nem), így arra gondoltunk, hogy egye fene, rúgjunk ki a hámból, és legyen neki is fekete szeme :)

Nekem általában vastag fekete tusvonallal van kihúzva "cicásra", illetve diszkrétebb pókhálókat szoktam alkotni buliba - bonyolultabbat nem nagyon, úgysem látszana, mert szemüveges vagyok, és a szára kitakarja.

Holnap viszont alkotnom kellene Neki valamit... Ötletem nem nagyon van, hogy mit, és főként HOGYAN csináljam...


Az olyan válaszokra NEM VAGYOK KÍVÁNCSI, hogy ki szerint b*zis, csajos, ésatöbbi - illetve a nemtetszés-nyilvánításokra sem vagyok kíváncsi. Köszönöm! :)


2011. dec. 30. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Különbség max. a dobozon meg az áron látszik(a férfi drágább),de igazából semmi extra nincs benne :). És hát,hogy hogyan: http://www.youtube.com/watch?v=bIS5tYI0j-U
2011. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég, ha vastagan kihúzod alul-felül egy fekete szemceruzával...
2011. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól hogy milyen hatást akar elérni és milyen az arcberendezése, szem és bőrszíne.


A fekete, barna vagy szürke szemhélypúder a legtöbb pasinak jól áll.

A szemceruzát érdemes elkenni. Az elmosott kontúrok általában jobbak.


És igen, vannak goth férfiak akik kb annyi sminekt hordanak mint egy nő... sőt akár többet.


pl:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!