Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Átszúrjam magamnak a fülbevaló...

Átszúrjam magamnak a fülbevalót? Ha a szúrás után acélfülbevalót rakok bele az jó lesz?

Figyelt kérdés

Szeretném magamnak átszúrni mert, nincs pénzem elmenni kozmetikushoz.

Előtte lefertőtleníteném a tűt de félek, hogy begyullad. Akkor mit kell csinálni?


2009. máj. 22. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szurd át magadnak!

Fordulj szakemberhez.Nekem 1500 ft volt!

Megfizethető!És legalább nem áll fönt a veszélye annak ,hogy elfertőzödjön!

2009. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Szia!


Hasonló okok miatt én is magamnak szúrtam, még fiatal, tizenéves koromban. :) Hány éves vagy? Én azt tanácsolnám, hogy patikában vegyél steril injekciós tűt, többféle méret van, egy nagyobbacskát nézz, nem tudom sajna a méreteket már (jobb mint a varrótű, mert élesebb és eleve steril, könnyebb vele lyukasztani), Betadint (fertőtlenítő) vagy gyulladáscsökkentő krémet, ennek nem emlékszem a nevére, de patikában tudják. Én két jégkocka közé szorítottam a fülcimpám amíg elzsibbadt, utána betadinnal lekentem és úgy lyukasztottam. Kamillával is borogathatod, amíg begyógyul.


Acélfülbevalóról nem tudok nyilatkozni, nem tudom milyen az. :)

2009. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Úgy kell, ahogy az előző válaszoló leírta. Legelőször mindenképpen orvosi fémet tegyél a füledbe!! De sztem egy kozmetikus is kb ugyanennyi áron (mint ahogy összeszeded a kellékeket) megcsinálja, csak nem olyan macerás. De azért megppróbálhatod!;)
2009. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy ki szúrja ki, ha utána nem kezeli rendesen akkor is elfertőződhet.

Tegyél úgy, ahogy a második írja, ha mindenképp magadnak akarod megcsinálni.

Nekem tizenéves koromban bulikban biztosító tűvel szurkáltuk ki a fülemet, fertőtlenítés meg pálinka és tűz volt. Egyszer mikor három tű volt egymásmellett a fülemben akkor bedagadt, meg olyan lila lett, akkor kiszedtem és elmúlt. Persze rendes fülbevalót nem nagyon tudtam rakni bele, mert vékony volt a tű.

Lényeg az, hogy ha benne van a fülbevaló, akkor mozgasd rendszeresen, nehogy "belegyógyuljon".

2009. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Igazuk van az előttem lévőknek. Ha elmész egy patikába és veszel 1 steril tűt (1-1,2mm) Akkor magadnak is átszúrhatod,bár porca nem ajánlom.Ha a szúrás előtt lejegeled a füled alig fogod érezni is.
2009. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem egy barátnőm szurta át a fülemet, egy zsákvarrótűvel(bár azért fertőtlenitettük). Természetesen begyulladt, még igy is. Miután begyulladt én aranyat tettem be, mert azt jól birja a bőr, úgy tényleg elmúlt a gyulladás. Amugy nem volt fájdalmas vagy ilyesmi, de azért kozmetikus ügyesebben megcsinálta volna.
2009. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most csináltattam április végén,850 volt fülbevalóval együtt.Szerintem nem sok,inkább spórolj rá egy kicsit,ha ennyire nincs pénzed!

2009. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ja de én csak egyet lövettem.Szval ha kettőt akarsz akkor drágább.

utolsó voltam.

2009. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

én magamnak szúrtam hármat, egyik barátnőm porcba is szúrta magának....és nem halt bele!

am ha lejegeled semmit nem érzel az egészből szak az kellemetlen egy kicsit amikor hátul szúrod mert ott vastagabb a bőr....

én rögtön bizsut tettem bele és semmi baja nem volt.ja és 2 nap után már egyáltalán nem fájt,rábírtam feküdni fájdalommentesen.

2009. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyire aktuális még, de én 14 éves vagyok, az utóbbi fél évben szúrtam magamnak összesen5 lyukat. Fogtam egy orvosi tűt, átszúrtam kihuztam átszurtam kihuztam. Aztán mindegyikbe egy egy arany fülbevaló. Semmi fertőtlenítés, és egyiknek sem lett semmi baja, pár nap mulva semmitt nem is éreztem.
2009. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!