Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek megéri 7500...

Szerintetek megéri 7500 forintér hamis LV táska?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztosan nem hamis, csak akciós!

Tulajdonképpen miért lenen hamis 7500 ft-ért egy olyan táska ami alaphangon 50000-töl indul...


Ne viccelj már!

2012. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neked mi az isten bajod van?? És ki monta hogy nem hamis? :D ELvagy kicsit tévedve.... :D Mert k*rvára nem értem aválaszodat.. :D
2012. jan. 6. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Első te valamit nagyon félreértettél......:''DDDD


Kérdező: Szerintem ne vedd meg!! talán max 4ért még megvenném, de 7500ft-ot nem adnék egy hamis cuccért sem, akármennyibe is kerüljön eredetileg.

2012. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első: egy lv táska min. 75000 ,de szerintem több is szóval 100°, hogy hamis és nem "leárazva" van. szerintem ne vedd meg, ha hami az gáz és még drága is annak.
2012. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
alapból LV-nál sosincs(!!!) leárazás,és outletje sincs !:)
2012. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, hogy mennyire van leárazva, de én nem vennék hamis cuccot. Még akkor is felhúzom magam, ha látom az utcán, hogy minden második lány vállán/karján ilyen hamisítvány kis tatyik libegnek. 7500 forintból már tudsz venni egy olyan táskát, ami jól néz ki. Nem kell márkásnak lennie, csak ne legyen hamisított...
2012. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkora milyen típusú mennyire tetszik neked stb. Hogyha nagyobb és pont olyan amit szerettél volna, tetszik stb. akkor megéri. Viszont hogyha nem pont ez volt az elképzelésed bármi, akkor nézz még körül, sok helyen lehet kapni.:)
2012. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7500-at nem adnék érte, nézd meg máshol, lehet olcsóbban is kapni.
2012. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megéri, ha az a célod, hogy prolinak látszódj...

Nem akarlak bántani, de a ruhádról, cipődről, órádról, ékszereidről úgyis pontosan meglátszik a társadalmi helyzeted, csak leégetnéd magad egy hamis luxustáskával. A te érdekedben mondom: ne csinálj bohócot magadból, mert egy ilyen táska miatt nem irigyelni fognak, hanem megmosolyogni.

2012. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!