Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Louis Vuitton hamis táska...

Louis Vuitton hamis táska ciki, vagy nem?

Figyelt kérdés
Minden lány kezén szinte ezt látom...
2010. máj. 21. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

szerintem a koppintott dolgok egy kicsit viccesek. de viszont nagy divat. sokmindenből lehet venni koppintást. én volt hogy akaratlanul vettem egy koppintott gucci napszemüveget.:)

szóval szinte mindenkinek van, aki nem gazdag.

de mondjuk szerintem inkább egy no name akármi, ami semmi koppintása, akkor legalább nem rögtön az jut az ember eszébe, hogy neked nem megy olyan jól.

2010. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

szerintem nagyon ciki, én is imádom a LV táskákat de akármennyire is szeretem, sose vennék hamisat, csakis kizárólag eredetit, ami ugyebár több százezer forintba kerül és valószínűleg sose lesz rá elég pénzem.:(

szerintem nevetséges amikor egy lány szakadt nadrágba koszos cipőbe és lenőtt hajjal sétál egy "Louis Vuitton" táskával...

2010. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Ciki és nevetséges is szerintem, én sem vennék hamis LV-t. 26/L
2010. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az, meg én pár száz ezer forintot azért a táskáért nem szívesen adnák,ezért gondoltam egy hamisra,úgy is mindenkin ezt látom...ha ők sem szégyenlik...:/ De ez így van pld a converse-vel is, egy csomó mindenkin ilyen hamis cipőket látok...
2010. máj. 21. 13:48
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Mivel rengetegen rohangálnak hamis LV táskával, ilyen módon nem ciki. Akik eredetit viselnek, azok nem ugyanott fognak rohangászni mint mi, ezért ők pl. nem nézhetnek le téged a koppintott cucc miatt, mivcel esélytelen, hogy egy légtérbe kerüljetek.
2010. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem esélytelen hogy összefuss egy eredeti LV táskával! de nem nézik le azt, akinek nem az van.

pl. barátnőmnek is van, 2 vagy már három nem is tudom. meg a másiknak is. ugyanott sétálgatok én is egyedül is, ahol pl. ők.

nem foglalkoznak vele, hogy másnak nem eredeti, az a lényeg, hogy nekik nem az. ezzel foglalkoznak.

2010. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg lényegtelen, hogy hamisat veszel, ha nem azért veszed, hogy felvágj vele és híreszteld hogy LV, de gondolom nem azért vennéd:D most mivan abba, ha tetszik a formája színe mintája, de nem dobsz ki az ablakon rá többszázezret, szerintem nembaj
2010. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok az a típus,aki felvág valamiével is...:)Csak csupán tényleg megtetszett a táska,és nem azért mert LV :)
2010. máj. 21. 14:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a baj, hogy ezek státuszszimbólumok az áruk miatt :)

Amúgyis első látásra felismerni, hogy eredeti-e vagy nem, és senki nem gondolja, hogy felvágni akarnak a táskával, ha a ruházatuk nem olyan. Viszont ha az is minőséginek próbál látszani, na az a gáz.

2010. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
na és az milyen mikor egy nőnek egyik kezében 'Louis Vuitton jellegű' táska, másik kezében NewYorkeres szatyor? xD
2010. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!