Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valami extrém tartósan...

Van valami extrém tartósan begyulladt piercing ellen? Valami cucc ami elmulasztja és hat is tényleg?

Figyelt kérdés

Ki nem fogom szedni ha már ennyit vesződtem vele, a lényeg hogy 2 pc van az orromban egymás mellett. Az egyik benn van 1,5 éve, a másik 1 éve kb. Az első, az kb 1 hónapig volt begyuladva, de utána kicseréltem a pcmet patkóra, és begyógyult.( ez porcba van)

No most amit utóbb szúrtam, az beszúrás után 1 héttel gyulladt be, és közel 1 éve tartja már ezt a gennyezős-duzzadt állapotot, van mikor lemegy egy két napra, de utána újra visszajön.( most ebbe a 2. lukba is betettem azt a patkót, ami az első lyukban volt, tehát nem lehet a piercing anyaga a baj, mert a másik is akkor gyógyult meg mikor ez volt benne. )

Annyi hogy ez nem abban a vastag orrcimba porcban van, mint a másik, hanem mögötte. De nem tudom mi a gáz, mert kb 5 miliméterre van mellette a másik, annak semmi baja, ez meg már 1 éve ilyen. Szóóóval valaki valami hasznosat ami neki bevált? amiket kipróbáltam: 70% alkohol, aloe vera, fertőtlenítő amit pirszingestöl lehet kapni, szájvíz xD, svédkeserű, ééés...asszem ennyi. minden nap teszek rá valamit,vagy lehet csak simán meg kéne próbálnom békén hagyni?

Ui: összesen most is van 4 pirszem ami közül csak ez az egy gyulladozik..:D


2012. jan. 6. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Tetran kenőcs.
2012. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy Betadine:)
2012. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen azt hiszem a betadint is próbáltam már régebben, de rövid ideig, akkor most megpróbálom újra, meg tetránt is szerzek..köszi szépen :)
2012. jan. 7. 19:58
 4/7 Dia90' ***** válasza:
Nekem az Elocom kenőcs segített a leggyorsabban, mikor begyulladt a piercingem. (De azt fel kell íratni)
2012. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most kezelem betadine-al meg sós vízzel és már jobban néz ki :D
2012. jan. 14. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet, hogy a piercinget kellene kicserélni egy másikra? Nekem is van az orromban és mikor kicseréltem egy másikra, akkor attól rohadtul begyulladt, de miután visszatettem a régit teljesen rendbe jött! Nekem sebekre, a betadin neogranormon kombó szokott bejönni.
2012. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Én is orrpiercinges vagyok :) Nekem van egy tuti kombóm, mert hiába van régóta pcm, valamiért ha elmegyek bulizni,beteg vagyok és orrcseppet használok, vagy ha nagyon nagyon hideg van kint begyullad és ez esztétikai és fizikai probélmákat okoz.Nekem a helixem hasonló volt, mint a te orrod, ezért mikor megcsináltattam az orrom kifejlesztettem a tuti keveréket: kézmosás, 70%os alkohol fültisztítón kívül-belül alaposan; aloe vera spray szintén fültisztító pálcán kívül-belül alaposan felvinni a gyulladt területre; frissen főzött kamillatea, olyan ami nem filteres! egy vattakorongot félbevágsz, belemártod a teába, 3részbe hajtod és egyet bedugsz az orrodba, egyet meg kívülről ráfektetsz a sebre. 15-20 perces borogatás után megszárogatod és jöhet a betadine/bactroban/tetran kenőcs. Próbáld ki ;)
2013. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!