Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyet tetkót javasoltok?

Milyet tetkót javasoltok?

Figyelt kérdés
Évek óta gondolkodom a tetkón, de nem igazán találtam meg azt a motívumot, amit életem végéig viselnék, és ami kifejezi az életstílusomat, ami igazán én vagyok. Tudom, hogy ti nem ismertek engem, ezért hülye kérdés, amit felteszek, de a mottóm, hogy "Soha ne add fel!" és ehhez keresek valami jó motívumot. Tudtok valamit ajánlani?
2012. jan. 7. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
És ha ezt a mottód varratod fel latinul vagy angolul?
2012. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2012. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem akarok más nyelvű feliratot, mindenképp magyart. Bár igazán feliratot se, vagyis nem tudom. Annyira félek, hogy egy pár év múlva már nem akarom a tetkót, és akkor mit csinálok vele?
2012. jan. 7. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
én 2 éve csináltattam az első tetoválásom. az volt a legnagyobb dilemma : ) sokmindent akartam, voltak köztük elég szélsőséges motívumok is. végül azt választottam ki, amirő úgy gondolom, hogy ha megfordulna velem a világ-tehát 40éves koromra kiskosztumös üzletasszony lennék-akkor is bátran tudnám viselni. Szóval ha ez lesz az első tetkód, és nem vagy halál biztos a dologban, akkor válassz egy "simulékony" mintát, amit bármilyen helyzetben,bármikor büszkén vállalhatsz majd. miután megcsináltattad le fog tisztulni előtted a kép- érdemes-e többet, vagy a nagyon áhított feliratot/motívumot, stb.
2012. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lézeresen le lehet szedetni, ha már nem tetszik.
2012. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!