Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti drágább vagy olcsóbb...

Ti drágább vagy olcsóbb sminkes táskát vennétek, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a CANTONI sminkes táskák, de drágák. Már láttam őket személyesen is. A barátnőm azonban vett a Makeup plázában egy 65e forintosat, ami megszólalásig ugyan olyan kívül-belül és a minősége is. Most akkor megvegyem a Cantonit 3x annyiért, amikor ugyan olyan a MUP-os táska is?
2012. jan. 7. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha minőségileg nem gyengébb, és te átlagos anyagi helyzetben vagy, akkor vegyél olyat, mint a barátnőd. Ha viszont nagyon jól állsz és ragaszkodsz ahhoz az életérzéshez, amit egy ilyen méregdrága luxusholmi adni tud, akkor vedd a drágábbat. Én a drágábbat választanám. :)
2012. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Az a bajom, hogy sajnálok 250e forintot kiadni egy Cantoni táskáért, amikor 100%-ban megegyezik a MUP-ban vásárolt 65e forintos táskával. Igazából nem is értem, hogy a Cantoni miért árulja tök ugyan ezt a táskát 250e forintért (vagyis ott euro van, de most ennyi, ha átváltjuk)???


Valójában arra is kíváncsi vagyok - ha esetleg erről tudsz valamit -, hogy a sminkes szakmában ki milyen táskával jelenik meg, mivel én vidéki vagyok és nincs erről információm, de hivatalos vagyok egy helyre, ahova táskával szeretnék menni, de nem tudom mi a trend.


Vannak, akik olcsó színes (piros, sárga stb.) kis méretű táskával jelennek meg, de ezek iszonyatos "bóvlinak" tűnnek nekem, egyáltalán nem képviselik a komoly megjelenést. Én mindenféleképpen komolynak szeretnék látszani, ezért ahogy a külföldi profik is, én is fekete vagy króm színű táskát szeretnék. Nekem a MUP-ban nagyon tetszenek a fekete táskák, mert egyáltalán nem néznek ki gagyinak és nagyon sokan ajánlották a MUP-os táskákat, mert nagyon-nagyon korrekt az áruk (olcsó a szállítás) és ezekkel lehet úgymond villogni, nem leszek "alulöltözött".


A Cantoni csak annyi, hogy rajta van egy kis logo ugyan ezen a táskán, de semmi több, szóval a 65 és 250e közötti pénzt sminkszerekre szeretném költeni.


Mit gondoltok?

2012. jan. 7. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Melyik táskáról van szó konkrétan? Mert a Crystal Nailsnél lehet kapni bőröndöt, 30000 Ft környékén.
2012. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A crystal-nál is van fém táska...egyébként meg felvilágosítalak, h a nero táska a legtöbb barkácsáruházban 10000 ft alatt kapható...
2012. jan. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a fém a CN-nél akkor szintén megtalálható az általad említett "barkács boltban" is, csak nincs rajta az a gusztustalan CN-es logo, meghát lényegesen olcsóbban, nem? :-) Egyébként meg az általad említett "barkács" üzletben lehet, hogy anno még 10e alatt kaptál esetleg hasonlót, de menj be és nézd meg most! Azért ne meséld már be, hogy a CN-es olyan extra :-) Javaslom, hogy nézd meg a mit árulnak a külföldi neves cégek, MUFE stb.


Szerintem is a MUP-nál lehet NEM csiri-csáré, hanem igényesebb táskákat kapni a legjobb árban. Egyébként ha teheted (kérdezőnek írom), akkor vegyél Cantonit, de én sem adnék ki 3x annyit érte, mert abszolút igazad van, mivel a MUP-os táska is tök ugyan olyan. Valószínű egy helyről hozzák, de a Cantoni rátette a logoját. Csak azért írtam, hogy vegyél Cantonit, ha megteheted, mert bizony a szakma elég sznob és igenis figyelik, hogy milyen felszerelésed van.


Elég vicces babarózsaszínben mutatkozni, ne tedd, mert kiröhögnek. Lehet, hogy a körmösöknél menő a műkígyóbőr, de a sminkeseknél nem.

2012. jan. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A körmös táskák nem tetszenek, mert pink kígyóbőrösök és drágák :-( Ilyen táskával nem jelenhetek meg, amikor a MUFE is meg a Cantoni is csak elegáns színű fekete táskákat árul. Én egy fekete kézi táskát szeretnék és egy soft bőröndöt. Mind a kettőt megrendeltem a Make Up Plaza-ból. Nem találtam sem olcsóbbat, se jobbat, ezek meg nagyon tetszenek. Majd leírom, hogy milyenek, bár a soft táskát már a barátnőmét láttam és nagyon tetszik. Köszi a válaszokat
2012. jan. 8. 13:09
 7/10 anonim ***** válasza:
a baumaxban nemrég 5000-ért volt táska...
2012. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Amire te gondolsz, azok a kis színes (sárga, zöld) számomra gusztustalan táskák és azok soha az életben nem voltak 5e forint, hanem 6e volt 10 forint híjján! Egyetlen vissza nem térő alkalom volt, akicós, mivel az áfával a vámadók és minden adó növekedett, így lehetetlen még a "barkácsboltosoknak" is ennyiért adniuk ezeket a színek szerszámos ládákat.


De ezek szerint azokat nem tartod szerszámos ládáknak (?) :-/ de ami a MUP-ban van, azokat meg igen? Furcsa!

De én nem ilyet szeretnék, már írtam! Soft táskát akarok, köze nincs ahhoz, amit feszegetsz.


Azért köszönöm a válaszod. De mint írtam, már megrendeltem és elégedett vagyok. Mégegyszer köszi!

2012. jan. 8. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a Make Up Plaza ban vettem sminkes táskát a SOFT változatból a BOX PLUS-t. Szerintem ez az a 65ezres táska, de én akciósan vettem, nem sokkal olcsóbban tőlük. Nagyon-nagyon jó és tényleg nagyon jó minőségű. Abszolút nem bántam meg, hogy nem azokból a csúnya színes tornyokból vettem és nem sikerült rábeszélnie az eladónak. Randa is volt meg drága is. De ez a SOFT szuper, imádom! Én csak ajánlani tudom, ha valaki dolgozik, hogy jobbak a soft táskák, mint a fémek.
2012. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Soft táskák kb. ugyan olyanok, mint a Cantoni-k igen. Láttam már mind a kettőt élőben, szóval hiteles a válaszom. Én egyébként jobban szeretem a trolikat, mint amiket a MUP-ban is lehet kapni. A kéziben már nem férek el. A legjobb táskák itthon a legjobb árban a Makeupplázában vannak szerintem is. Ahhoz képest elég nagy választék és nagyon korrekt az ár.
2012. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!