Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik ecset mire való?

Melyik ecset mire való?

Figyelt kérdés
[link] Vatera.hu/szepsegapolas_drogeria/dekorkozmetikum_smink/egyeb/hello_kitty_mac_7db_os_sminkecset_szett_1532386931. html
2012. jan. 8. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem jó a link.
2012. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2012. jan. 8. 19:29
 3/13 anonim ***** válasza:

Felülről lefelé haladva:

-duo fibre alapozóecset, folyékony alapozóhoz

-lapos alapozóecset, szintén folyékony, vagy krémes alapozóhoz

-kontúrozó/pirosító ecset

-szemhéjpúderhez való ecset, elég tömör, sok színt vesz fel

-lapos korrektor ecset

-ferde tusecset

-rúzsecset

2012. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi :)

Szeretnék venni végre egy tisztességes szettet, csak gondoltam kikérem vki nálam értőbb véleményét. Nehogy azért ne használjak vmi drága dolgot, mert én semmit nem tudok felvinni vele, különbenmeg csak rossz helyre próbálom :p

2012. jan. 8. 20:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért szerintem megéri, még akkor is, ha csak hamisítvány. Bízunk benne, hogy nem silány. Erre a szőrök minőségéből lehet rájönni, és abból, hogy nagyon hullanak, főként tisztításnál.
2012. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Apropó tisztítás: milyen időközönként, milyen szerrel és hogy ajánlott?

(csakmert a legutóbbi púderecsetem kócos lett és ki kellett dobni, a mostani azóta nem mertem kimosni)

2012. jan. 8. 20:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Én hallottam már, hogy babasamponnal és vízzel tisztítják, addig amíg teljesen tiszta vizet enged, de én nem így szoktam. Gyógyszertárban lehet kapni sebbenzint, ami nagyon jól tisztítja és zsírtalanítja az ecseteket. Azokat az ecseteket amiket minden nap használok (pl. pirosító ecset, szemhéjpúder ecset) hetente egyszer ki szoktam tisztítani. Ha rákeresel google-ben, találhatsz videót sebbenzines tisztításról, de leírom egyszerűen: kis műanyag tálba kevés sebbenzint töltesz, majd belemártod az ecsetet úgy, hogy ne lepje el azt a részét, ahol a szálak be vannak fogatva, hisz úgyis magába szívja majd a benzint az ecset. Majd kicsit lögybölöd, és leitatod papírtörlővel. Ezt addig ismételd, míg teljesen tiszta lesz a nyoma a papírtörlőn. Azokat az ecseteket amiket ritkán használok (max. heti egyszer, vagy ritkábban) azokat pedig havonta szoktam így takarítani.
2012. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítés lemaradt. A sebbenzin sajnos csak tisztít, de nem fertőtlenít. Gyógyszertári alkoholt tölts egy olyan üvegbe, amiből ki tudod fújni, mint egy spray-t, és miután megszáradt a benzines tisztítás után az ecset, fújd be alkohollal, ez fertőtleníti.
2012. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Ezt felírom.
2012. jan. 8. 20:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2012. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!