Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti használnátok állati vagy...

Ti használnátok állati vagy egyéb szerves szőrből készült sminkecseteket?

Figyelt kérdés
Nagyon jó minőségű szintetikus sminkecsetek vannak megfizethető áron, szuper minőségben, mégis vannak olyan beauty bloggerek, aki az állatvédelemről papolnak és közben az állati szőrből készült ecseteket preferálják, mert bizonyos magyar cégek támogatják őket.
2012. jan. 6. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
irigylem a problémáid.
2012. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
igen, használnék, ugyanis összehasonlíthatatlanul jobbak, mint a műszőr. festéshez szintén csak és kizárólat állati szőrből készültet használok. az állatvédők meg alapból idióták.
2012. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Mintha csak itthon használnának állati szőrből ecseteket. Amúgy meg összehasonlíthatatlanul jobbak, inkább azért használják őket.
2012. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Eckler válasza:
Sokkal jobb a minősége a valódi szőrnek.Attól, h vmi ebből van nem feltétlen bántották érte az állatot. ha érdekel tudok pár jó minőségű és megfizethető márkát :)
2012. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom az őszintét ami nekem van ecset nem tudom, hogy miből készült!Én nagyon ellenzem ha valaki állati bundát, vagy ilyesmit hord,mert nagyon imádom az állatokat, de az ecsetekben még nem nagyon figyeltem oda az ilyenekre.
2012. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem pl. Beautycycle ecsetkészletem van, mókos szőrből készül. Ehhez nem ölték meg az állatokat, hanem a farkáról leborotválják az állat szőrét és ezt használják fel. Tehát az állatot nem bántották. :)
2012. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem teljesen nyilvánvaló, hogy elpusztult állatok szőréből készítik ezeket az ecseteket, mivel brutális mennyiségű szőrökről van szó. Kizárt - és ezt minden ép eszű, átgondolt gondolkodású ember tudja -, hogy élő állatott megborotválnak :-) A rohadó állatok szőrét megtisztítják, lekezelik és ebből készítik ezeket az ecseteket. Vannak olyanok, akik ezért állatokat is ölnek, ezért tenyésztik őket, mint karácsonykor a fenyőfákat - mindent a kozmetika és pénz célja érdekében.


A szintetikus ecsetek ma már hihetetlenül hasonlítanak az eredeti finom szőrhöz, megtévesztésig. Tökéletes minőségűek. Szóval én teljesen butaságnak tartom, hogy jobban lehet dolgozni egy eredeti szőrrel, mint egy szintetikussal. Tökéletes a szintetikus, olcsóbb és állatbarát. Minden környezetvédő, tudatos és okos embernek a szintetikus ecsetet ajánlom.


Egyébként nagyon érdekes valóban, hogy egyes beauty bloggerek csak azért sztárolják az eredeti szőrből készült ecseteket, mert ajándékba kapták mondjuk egy sminkecseteket áruló cégtől, utána meg van képük feltenni olyan listát, ahol az állatvédelemről papolnak és hogy melyek a fekete listás cégek. Holott ők maguk is ezzel fekete listássá válnak - a kis butuskák! Ebből is látszik, hogy ezek a bloggerek csupán a jó kapcsolat, a pénz, az ajándékok miatt tesznek így.


Valószínű az előbbi válaszadók között is találhatunk ilyen bloggert!

2012. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazából az állat fajától függ, például nálunk élő vörös mókus védett ,mert kezdi kiszorítani a Angliából betelepült szürke mókus, tehát vörösből készültet nem, de szürkéből készültet vennék (bár ez nincs ráírva ezért semmilyet nem veszek). De például a borotva pamacs vaddisznó sörtéből van, mivel azt evés céljára lövik (és nem fenyegeti a kihalás veszélye), ezért azzal csak felhasználják minden részét, hogy a sörtéit is hasznosítják. De a mókust nem esszük meg, és ezért ölni őket fölösleges.
2012. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Valószínű az előbbi válaszadók között is találhatunk ilyen bloggert!"


Mert annyi a beauty blogger kicsiny hazánkban ugye...:P

2012. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

7es-nek: az ecseteket festik és kezelik. Ember (vagy inkább mókus) legyen a talpán, aki megmondja a végeredménykor, hogy miből van.


Ha jó minőségű a szintetikus, márpedig eszméletlen jók vannak a piacon, akkor olyat vegyél, mert olcsóbb és nagyon jól, hibátlanul lehet velük dolgozni.


A bloggerek többségének érdeke fűződik ahhoz, hogy bizonyos ecseteket sztároljon. Szerintem az a jó, ami puha és jól tudsz vele dolgozni. Mivel végeláthatatlan az ilyen puha és jó minőségű megfizethető szintetikus ecset, ezért én azt ajánlom.

2012. jan. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!