Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Porcelán műkörmöt hogy tudnom...

Porcelán műkörmöt hogy tudnom leszedni? Lenőtt már nagyon, de nem akarok visszamenni a körmöshöz, mert drága még a leszedetés is. Help!?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
aceton oldja, simán le lehet áztatni, ha a felszínét elvékonyítod. anélkül is, csak úgy hosszadalmasabb.
2012. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aceton, de nem acetonos lemosó. Gyógyszertárban kaphatsz. Egyenként tegyél a körmeidre acetonos vattát, majd csomagold alufóliába. célszerű előtte a porcelán nagy részét lereszelni, mert sok idő, mire teljesen leoldja a körmödről. Mikor az aceton megoldja, akkor gumiszerű állaga lesz, ezt gyorsan le kell kaparni, mert ahogy az aceton párologni kezd, valamennyire visszakeményedik az anyag. Utána alaposan moss kezed, és jól krémezd be, mert az aceton szárít
2012. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam hogy acetont teszek vattára,összes körmömet bekenem vele, aztán utána körömcsipesszel levágom a műkörmöt a saját körmöm nagyságáig, majd kisollóval elkezdem a végénél piszkálgatni, reszelgetni,és egyszercsak lejön. teljesen fájdalommentes:D
2012. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(előzőhöz még)

aztán kicsit reszelgetem a saját körmöm, lefestem átlátszó körömlakkal, festek rá körömlakkot, és kész. :D

2012. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!