Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Káros az arcbőrre a smink...

Káros az arcbőrre a smink vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

Ellenkező véleményeket olvastam. Valakik szerint káros, mert az alapozó nem hagyja rendesen lélegezni a bőrt, és nem lehet teljesen természetes alapanyagú, ezért nem tesz jót a bőrnek ha felszívódik.

Mások szerint viszont jó a bőrnek, mivel alkot egy réteget, ami megvédi a bőrt a káros hatásoktól, és hidratálja is a bőrt.

Ti mit gondoltok?


2012. jan. 10. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Szerinted miért kel 30-40 évesen kozmetikushoz járni,hidratáló,ránctalanító kozmetikumokat használni?

Nézd meg egy magát állandóan sminkelő 30-40 éves nő arcát smink nélkül! Sokuknak ráncosabb az arca,mint egy öregasszonyé,aki csak egy kevés arckrémet és púdert használt alkalmanként,de nem sminkelte magát állandóan.

2012. jan. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen alapozót használsz, márka és összetevő függő.
2012. jan. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem a Müllerbe körbenézni, persze a 3ezer meg a 10ezer Ft-os alapozóra is ugyanazokat mondták, hogy nem tömíti el a pórusokat és védi a bőrt. Mindet végigmagyaráztattam magamnak :) A csajszi szerint védi a bőrt. Hát nem tudom, amikor nem festettem magam, ugyanolyan randa volt a bőröm, mint most, hogy festem, csak most jobban érzem magam, mert nem látom :) Használok alapozót, korrektort, púdert. Irtó zsíros a bőröm, anyámnak a változókorig törölgetnie kellett, mert mindig fénylett. Szóval nem félek a ráncoktól.
2012. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is függ a márkától is, hogy milyen minőségű terméket kensz fel az arcodra. De szerintem az nem igaz, hogy annyira roncsolná a smink az arcot, ahogy elterjedt ez róla. Nekem azt mondták, hogy 30 éves koromra ráncos leszek, mivel már 14 éves korom óta festem magamat. 28 éves vagyok és olyan az arcom, mint 20 évesen.
2012. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Timcso1702 ***** válasza:
100%
Nyugodtan sminkelheted magad, az a lényeg, h a nap végén mindíg mosd le az összes sminket az arcodról, hetente 1-szer pedíg radírozd a bőröd. :)
2012. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!