Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Korrektor, és kőpúder elég ha...

Korrektor, és kőpúder elég ha el akarom tüntetni az apróbb bőrhibákat, vagy az alapozó is szükséges?

Figyelt kérdés
Van pár pattanásom a homlokomon.Ahhoz hogy kitartson egy napig a smink kell alapozó, vagy elég a korrektor, kőpúder?:) (L/18)
2012. jan. 11. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egész napra kell a smink, akkor nem árt alá egy alapozó, de csak a jobb fajtából.
2012. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem elég a púder,az alapozóval számomra túl sok a gond is...meg sokakon látom h nem képesek normálisan felvinni,így mivel szükségem sincs rá ,nem is nagyon kísérleteztem vele.
2012. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az ásványi púdereket. Azok egyben alapozók is, így minden gondodat megoldja+ az ásványi összetevők felszívják a felesleges zsírt :)
2012. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. jan. 11. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egyébként szép, egészséges a bőröd, akkor nem feltétlen kell alapozó, ha a korrektor tényleg passzol a bőrszínedhez és jól el van dolgozva.
2012. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a homlokodon levö hibákat akarod eltüntetni, akkor szerintem elég az említett 2 dolog, csak passzoljon teljesen a bőrszínedhez! Ha máshol nem akarsz sminket használni, vagy esetleg ha elüt picit az arcszínedtől akkor átsimíthatod az arcodat a púderből egy vékonyabb réteggel. Az ásványiak tényleg jók ilyesmire, ha esetleg váltani akarnál!:)
2012. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Lehet, hogy ki fogom próbálni.:)
2012. jan. 13. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!