Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a "műkörmös-szakma" előnye,...

Mi a "műkörmös-szakma" előnye, hátránya? Gondolkodom ezen, nézegettem videokat, de amolyan semleges a hozzáállásom.

Figyelt kérdés

Nálam sajna elég sok szakma nem jönne be, a szellemi munkáról lemondtam, mert nincs olyan amit végenzi tudnék, semmi olyan képességem, nyelvérézkem, matekhoz hülye vagyok, meg már 27 vagyok, nem most fogok nekivágni pl. a pszichológiának. Szakmában gondolkodom,eddig a műkörmös az amit még el tudnék képzelni. De ahogy elnézem a videokat, hát, egy köröm elkészítése is elég macerásnak tűnik, én egybe belefáradnék,és még tizet...:S pfff....megh egyforma is legyen...hát, nemtudom.

Annyi a vonzódásom, h imádok gyönyörködni az ilyne szépen megcsinált körmökben. Ismertek olyat aki elvégezte a tanfolyamot, vagy pl. belekezdett és abbahagyta mert esetleg nem ment neki, nem állt kézre a dolog?


2012. jan. 12. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ez egy nagyon szép szakma, ha van kitartásod a gyakorláshoz. Mert rossz körmösből rengeteg van. A tanfolyamot végzettek kb 10%-a marad meg a szakmában.

És amint mondtam, kitartás, szorgalom, precizitás, és sok pénz kell hozzá. Ha bejön, szerelem lesz, ha nem abbahagyja az ember. Egy jó körmös viszont jól is keres.

2012. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kérdezek egy meredeket...elég sok oktató videót találtam, ez alapján is meg lehet az alapokat tanulni? És min gyakoroltok, egy műujjon? és erre tul.képpen elapazarolódik egy csomó drága anyag? (bocs, hüyle kérdések, tudom)
2012. jan. 12. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:

A videókat kb el is lehet felejteni.

A gyakorlás pedig élő modellen van, oktatók felügyeletével. És igen, sok anyag elpocsékolódik addig, amíg valaki elkérhet érte pénz. Ezért írtam, hogy sok pénz kell hozzá.

2012. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!