FFDP kérdése:

Púder alapozóra?

Figyelt kérdés
Még csak nemrég kezdtem sminkelni. Szóval ha felviszek alapozót és egy kicsit izzadt meg egyenletlen a felszíne és felviszek rá púdert (hogyan pontosan?) akkor az segít?
2012. jan. 13. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy az alapozó púderrel a jó!Én ki se bírnám nélküle!Együtt használom a kettőt,úgy a leghatásosabb!Az alapozó hidratál,a púder mattít,ez a sminkelés lényege.Én ha külön-külön használom őket,mitesszeres lesz az arcom.
2012. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Púdert alapozóra? hát az eléggé rusnyán néz ki, hidd el. Pasiként nekem visszatetszést kelt, amikor egy túlvakolt nőt látok, teljesen megváltozik ettől az arca. Elveszti a természetességét, személytelenné válik.


+Ilyen szintű pepecselést max idősebb korban éri meg (40+) vagy nagyon csúnya bőrnél. Hidd el, nem szép ha egy nő így kisminkeli magát. Arról nem is beszélve, hogy hosszú távon tönkreteszi a bőrét, hamarabb öregszik és rondább lesz.


29F

2012. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok,rajtam nem látszik hidd el!Ezek az újfajta alapozók,púderek teljesen láthatatlanok,együtt vannak kitalálva.Ha jól csinálja az ember,nem látszik.Rajtam sose vette észre senki,nem vagyok agyonkenve.Egyébként el lehet rontani csak egy púder,vagy csak egy alapozó felkenését is!
2012. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja,és ezek nem öregítik a bőrt!Sőt,hidratálják!Mármint a jófajták!Általában a szemfestékek öregítenek.Ja,és szerintem ehhez a férfiak nem igazán értenek..
2012. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alapozóra kell a púder, mivel az fixálja. egy nagy púderecsettel vidd fel, így nem fog látszani, és nem lesz maszkos hatású.
2012. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Egyik válaszolónak: Attól hogy te otthon nem látod magadon még mások látják a vakolatot. Kivéve ha tökéletes bőröd van, azon tényleg nem látszik, de akkor meg semmi szükséged nincs is rá.

Én minden nőn látom az alapozót, ami elég ronda, mivel az sosem lesz természetes színű ezért rögtön feltűnik. A hibás bőrön meg kifejezetten csúnya, akkor már inkább anélkül legyen.

2012. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól van megválasztva az alapozó(és tudja kezelni az ember), nézheted akárhogy, de nem fogod látni.
2012. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Minden alapozót és púdert észre lehet venni, legyen az Il makiage, vagy miss sporty. Te lehet nem látod, de attól még látszik ,hogy emberi bőr vagy valami nem átlátszó anyag van rákenve. Ha már szemtől szemben vagy, látni.


"ehhez a férfiak nem igazán értenek". Lehet az alapozómárkákat nem ismerjük, de hidd el, jobban értünk ahhoz, mikor szép egy nő.


+Lehet a reklámok meg a doboz hátulján agyonírkálják, hogy így meg úgy hidratál és fiatalít, de csak utazz 2000 kilométert nyugatra, majd keletre. Hangosan üvölt a nőkről, hogy az egyik tini korától kezdve kenegette magát ilyenekkel, míg a másiknak tökéletesen sima és egészséges bőre van. Ez egy olyan tény, amit a hidratálós szöveg sem módosít. Kezeld tényként, hogy az arcra kent kencék igenis HOSSSZŰ TÁVON ngatívan befolyásolják a bőrödet.

Kérdező: Ne maszatold össze magad. Rondít.

29/f

2012. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alapozó kiegyenlíti az arcbőrt, egyenletessé teszi és elfedi az esetleges bőrhibákat. Utána kell rá egy kis púder, ami mattít, hogy ne fényledjen a bőr és egyben lefixálja az alapozót. Így kezdődik egy smink.

A pasik nem értenek hozzá. Lehet hogy ez a 29 éves pasi olyan nőket látott, aki túlzásba vitte a "vakolást" és így általánosít. Nem mindenki rak több vastag réteg vakolatot magára, főleg az nem, akinek nincs is mit takargatnia csak egyenletesebbé és mattosabbá szeretné tenni az arcbőrét. Pl. én is ilyen vagyok. Többnyire nincs is mit takargatnom de egy alapozótól és púdertől egyenletesebb lesz az arcbőröm és szebb!

Nekem is azt mondták, hogy 30 éves koromra tiszta ráncos leszek már...mivelhogy 14 éves korom óta sminkelem magamat. 28 éves vagyok és semmi ráncom nincsen, olyan az arcom, mint 20 éves koromba...

De szerintem függ attól is, hogy milyen minőségű alapozót is púdert használunk. Az alapozó az a sminkcucc, amin nem kell spórolni, mert az arcbőrünkről van szó, tehát egy alapozóra érdemes jobb minőségű terméket venni: pl: Loreál vagy Max Factor.


28/N

2012. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!