Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körmös kérésem lenne, műköröm...

Körmös kérésem lenne, műköröm vagy az eredeti festve?

Figyelt kérdés
Elég erős körmöm van, csak az a baj,hogy nem nagyon van formája. Ha hosszúra megnövesztem akkor egész szép, de röviden olyan bumszlik:S Tudom, hogy ezen a manikűrös segíthet:D A kérdés az lenne, hogy olyan körmöt szeretnék, amin fekete alapon van hangjegyminta. Nem tudom, hogy az eredeti körömre festesse-e rá, vagy csináltassak műkörmöt. Még nem volt soha műkörmöm, ezért is tartok tőle egy picit, mert ez az egész egy külföldi utazás miatt kéne, és kb egy hétig ki kéne tartania rendesen. Mindenképpen manikűröshöz mennék:D Előre is köszönöm szépen a válaszokat

2012. jan. 13. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ha már amúgy is "bumszlik" a körmeid, akkor a műköröm ezen csak ront, mivel a műkörömnek kell egy C ív ami segíti, hogy ne törjön le. Röviden: ha oldalról nézed a körmöd felfele kidomborodik egy kicsit.

Én azt javaslom csak simán festesd be, de zseléssel, ne sima körömlakkal.


20l /nekem 2 napja szedték le 2 év után a műkörmeim:)/

2012. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp se rakass műkörmöt. Nekem egyszer volt és odavágta a körmöm, vékony lett, töredezett. Inkább a saját körmödre csináltass.
2012. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha tartós dolgot akarsz, akkor gél lakk, vagy műköröm. Nem lesz tőle bumszli kezed, és nem is teszi tönkre a körmöd, ha normális szakemberhez mész, és nem egy olyan kontárhoz, aki libáért vette a bizonyítványát.

Egy műkörmös

2012. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon erös a körmöm, és szépen ki is tudom festeni, ezért sokan azt hiszik hogy műköröm.

a formáját úgy alakítom ki hogy amikor levágom akkor kockára vágom le és hagyom hogy úgy megnőjön :D

nem ajánlom a műkörmöt, nekem is 1x volt ( szalagavatón) de az hazavágta rendesen az igazit...mint a könyvlap, olyan vékony lett ráadásul hónapokon keresztül

szerintem röviden sem bumszlik a körmeid, csak mikor a nagyot levágot, furcsa a kis köröm :)

elég ha veszel körömmatricát és azt teszed a hosszú körmeidre :D

2012. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rakass fel zselés körömlakkot! Semmiképpen ne műkörmöt...
2012. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!