Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a tartós...

Mi a véleményetek a tartós szempilla göndörítésről? Valaki már próbálta? Miskolcon hol csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés

Szép hosszúak a szempilláim, de szög egyenesek (a hajam is). Próbálkoztam már szempilla göndörítővel, melegedős göndörítővel is, de sajnos max félóráig voltak tartósak. Utána megint kiegyenesedtek. Így mostanság már nem is nagyon festem magam, mert elég bénán hat a szög egyenes pillám kifestve. :(

Neten találtam egy cikket erről a szempilla dauerről, de ezért kíváncsi vagyok, hogy van-e vkinek konkrét élménye, tapasztalata a dologról. :-)

Esetleg Miskolcon tudtok ajánlani vkit? Mert a google nem nagyon dobott ki semmit...:(


Előre is köszi!


2012. jan. 13. 22:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!