Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrial piercinget tudok...

Industrial piercinget tudok magamnak szúrni itthon, vagy feltétlenül szakember csinálja?

Figyelt kérdés
Mármint ha vennék a gyógyszertárban steril tűt, megvenném az ékszert és megcsinálnám magamnak? Egyáltalán meg tudnám? És mik a veszélyei? Természetesen gumikesztyűben csinálnám, amit utána kis is dobnék, meg lefertőtleníteném a fülem, stb... De pl. ha elfertőződik, kivenném, de legrosszabb esetben mi történhet? Beteg ötlet, de nagyon szeretném megcsinálni... O.o"
2012. jan. 14. 17:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azért, mert a szüleim nem engedik, egyébként meg köszi a "válaszért" :P :D
2012. jan. 14. 19:23
 12/15 anonim ***** válasza:
rögtön utána pár nappal. tehát azért mert nem bírta a füle. mondjuk az is közre játszhatott,hogy a suliwcbe csinálta,és semmi se volt steril. de a lényeg hogy ettől még te elronthatsz valamit,vagy ferdén szúrhatod,ami később meg elég rossz lesz.
2012. jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az industrial dupla porcot érint, egy piercinges is megszenved vele, hogy a lehető legfájdalommentesebben, egyenesen, esztétikusan szúrja. Nem véletlenül találták ki a piercereket...
2012. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
38%

Én magamnak szúrtam, sterilen, nem zsákvarrótűvel vagy hasonlóval. De ez nem az első piercing amit szúrtam, másoknak is csináltam már többet, magamnak is. Megfelelően gyógyult semmi gondom nem volt vele, félre se szúrtam.

De így gyakorlatlanul, nem ajánlom, hogy nekiállj.

És könnyen félreszúrhatod, mert nem biztos, hogy magadnak kitűnően látod. Úgyh, ha már így kérdezed, szerintem inkább ne állj neki...piercer ink..

2012. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, véleményeket! :)
2012. jan. 15. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!