Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkelés SOS-ben Budapesten hol?

Sminkelés SOS-ben Budapesten hol?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni?


A helyzet az hogy most szóltak, hogy beajánlottak egy munkahelyre és hétfőn (holnap délután 3-kor) mehetnék állásinterjúra. (az időpont nem halasztható)


A gond ott kezdődik, hogy:

1. Baromira nem tudok sminkelni (jelenlegi munkahelyemen meg eddig sem nézték jó szemmel ha valaki kisminkeli magát :( Szóval kijöttem abból a kevés gyakorlatból is)

2. Fiatalok - legfőképpen pasik lesznek ott

3. Jelenleg vidéken vagyok így az hogy nyakamba vegyem a lábamat és körülnézzek Pesten ma az esélytelen.

4. Tudom, sok helyen előre be kell jelentkezni ( min 1 hét) és nem nagyon szeretik ha az utolsó pillanatokban beesik az ember....


szóval elsősorban olyan helyet keresnék ahol:

- nem szúrnak le egyből a szemeikkel, hogy mi a f*szt keresek ott

- max 2500-3000Ft-ot szánok rá

- metróközelbe (vagy jól megközelíthető helyen) van

- délelőtt és vagy kora délután is nyitva vannak (min. 10-13 között)

- azért figyeljenek a higiéniára (szóval a westendes ingyenes sminkelős lehetőséget már kilőttem)

- Illetve ha lehet olyat kérnem akkor Déli Pu, Alkotás u, vagy Deák tér környékén legyen... de ez már igazán nem feltétel...


Jöhetnek ötletek is hogy hol lehetne körül nézni ez ügyben (de akkor kérlek írjátok mellé hogy mennyire díjazzák azt ha az utolsó pillanatba toppanok be), és ha esetleg egy elérhetőséget (tel, email) is tudnátok írni annak nagyon örülnék!


A fodrászt ma megoldom (szerencsére a plázánkba elég beesni). Szóval kettőből egy problémát már megoldottam ;)


Előre is köszi!


2012. jan. 15. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell komoly smink, max egy kis szempillaspirál és szájfény.
2012. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy hogy nyugtatgatni próbálsz :) de -hidd el - komolyan szükségem lenne egy sminkesre ;) (eléggé vacak bőröm van) (meg talán most már egy sanaxra is xD )


Tudom, tudom nem kellett volna eddig várni, és már rég meg kellett volna tanulnom sminkelni, de sajnos soha sem úgy jöttek össze a dolgaim... ráadásul egyszer már ezzel is átvertek, így jegeltem a dolgot...


Szóval ha esetleg lenne ötleted hogy Pesten merre induljak majd azt nagyon szépen megköszönném :)

2012. jan. 15. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:

a plázátokban akkor biztos van sminkes is, ha meg minden kötél szakad, megkéred a fodrászt, vagy egy jó ismerősödet, hogy fessen ki

én komolyan tök szivesen kifestenélek ha a közelben laknál

2012. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is! :) Nagyon kedves vagy!

(amúgy merre fele laksz xD lehet egy városban vagyunk?) XD


Plázánkban csak hajvágás van :( azért nem annyira komoly felszereltségű hogy sminkes is legyen XD mint pl a westend / mamut... XD

2012. jan. 15. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

WestEndben és Árkádban is van L.A. MakeUp üzlet és ott úgy van,hogy ha min 5000 forintért vásárolsz,akkor ajándékképpen kisminkelnek.Szerintem ott a higéniával sem volt gond.Én már egyszer csináltam ezt és nagyon szépen kisminkeltek,ráadásul a termékeik is nagyon minőségiek,így legalább be tudsz vásárolni,hogy legközelebb magad készíthesd el a sminked. Úgy tudom,hogy hasonló lehetőség van a Douglas parfümériákban is,de nem tudom pontosan,hogy ott hogy működik. Ennél jobb ötlet sajnos nem jut eszembe,de ha valami miatt nem jönne össze ez a sminkelés,akkor se aggódj,nem hiszem,hogy ezen fog múlni!

Sok sikert!

2012. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14:23 vagyok

Bp-től 60 km-re lakom (hatvanba)

de miért nem kéred meg egy ismerősödet?

vagy kezdj el gyakorolni, ha végképp nem megy szempillaspirál elég, meg szájfény :)

2012. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!


14:23!

Pont a másik irányban vagy! :( (Tata) XD


Szájfény kilőve, mert fogszabályzóm van, már az is önmagában csillog XD


Szempilla spirál, szempilla göndörítő önmagában megy :) azzal nincs is problémám :)))


Plázás (westendről) eddig csak rosszakat hallottam: az egyik ismerősöm barátnője ott kapta el a herpeszt :( de majd megnézek yt-os videókat ;) és tovább képzem magam... csak a szememet nem fogom tudni olyan tutin megcsinálni :((((


Na majd megoldom :)


Köszi a tippeket!


(1 barátnőm van aki szintén nem festi magát, a többi barátom meg pasik... XD...na ilyen az én formám :)

2012. jan. 15. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült az állásinterjú? Sikerült valahogy megoldanod a sminkelést? :)
2012. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!