Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 éves vagyok, és nemrég...

15 éves vagyok, és nemrég kezdtem el sminkelni. Eddig szemceruzát és szempillaspirált használtam, de ki szeretném próbálni a szemhéjtust is. Melyik fajtát ajánljátok egy kezdőnek? (Mármint tégelyes, filces, vagy folyékony? )

Figyelt kérdés

Igazából szemceruzát is csak alulra, a vízvonalamra használtam eddig, nem tudom, hogyan kéne fölülre, ugyanis amikor megpróbálom, mindig egy pár milliméterrel följebb csúszik, és irtó hülyén néz ki. A szempillák tövébe szeretnék vonalat húzni, de nem megy. Amúgy amikor becsukom a szemeimet, ráncosabb a szemhéjam, lehet hogy ezért nem sikerül? Néztem videókat is, de nem nagyon tudtam eligazodni rajtuk. Kérem segítsetek!

És azt is leírnátok, hogy hol lehet elérhető áron jó minőségű tust venni?


2011. dec. 28. 18:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
filceset ajánlom, és úgy csináld hogy az újjaddal kihúzod oldalra a szemhéjadat mintha kínai szemet szeretnél. vagy hogy mondjam... és úgy kisimul a szemhélyad és szépen vékonyan a szempillád tövébe végig tudod húzni. próbálgasd pikk pakk rájössz a technikájára. én pl. kínaiba vettem 500ft-os tust, tökéletes.vagy dm-be vettem régen 700ft-st az is jó. ennél drágább nem is kell
2011. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. dec. 28. 18:37
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Így van az előző jól elmondta! Ha már megtanultad a filccel akkor jöhetnek a folyékony tusok esetleg úgy is, hogy filccel megcsinálod és átmész rajta folyékonnyal, mert a folyékony azért általában intenzívebb, erősebb színű.
2011. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
YouTube-on láttam olyanokat, hogy miután megrajzolják a vonalat, fülpiszkálóval "maszatolnak". Ez mire jó, ajánljátok? :)
2011. dec. 28. 18:44
 5/22 A kérdező kommentje:
És nyitva legyen a szemem, amit éppen festek, vagy csak résnyire, vagy teljesen csukva?
2011. dec. 28. 18:50
 6/22 anonim ***** válasza:
Én csukva szoktam, és a másik szememmel nézem, de én nem szoktam úgy kifeszíteni a szeme, hogy oldalt meghúzom ahogy az előző írja, én simán csukva és húzom, bár én már jó sok éve sminkelek..Maszatolni inkább a szemceruzát szokták nem? Tust maszatolni?
2011. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

De, a maszatolást a szemceruzásra írtam, bocsi.:D

És lemosni a tust/ceruzát mivel szoktátok?

2011. dec. 28. 18:57
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát maszatolni azért is szokták, mert füstös szemet lehet belőle csinálni..Meg ilyesmi..Nézegesd Dorkasminkel videóit youtubeon..Meg van sok magyar csaj, sokat lehet tőlük tanulni.Én mindenféle sminket nedves törlőkendővel mosok le, szerintem az a legjobb!:) De ha van még kérdésed, kérdezz nyugodtan!
2011. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi, és bocsi hogy ennyit kérdezek.:D Igen Dorka videóit már én is láttam, de külön tusvonalasat nem..tudnál linkelni?
2011. dec. 28. 19:07
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem baj hogy sokat kérdezel, örülök ha tudok segíteni:) Keresek mindjárt linkelek neked:)
2011. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!