Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit lehet tudni az Avon...

Mit lehet tudni az Avon Colour Style rúzsairól?

Figyelt kérdés
Sehol semmi információt nem találok róluk. Próbáltam neten nézni árnyalatot, mert nem tudok választani, de nincs semmi infó. Ti tudtok róla valamit?
2012. jan. 18. 17:29
 1/2 Izabell ***** válasza:
Kedvenc rúzsomról kérdezel.Nagyon elégedett vagyok vele.A színek nagyon szépek és ami a legfontosabb, hogy az állaga olyan balzsamos, szóval szépen elsimul a szádon.A színek neveit nem tudnám megmondani amiket én használok, de az egyik a legvilágosabb rózsaszín a másik meg barnás-rózsaszín.Az új kiszerelés, hogy olyan pici a rúzs, csak még érdekesebbé teszi a használatát.Tehát én csak ajánlani tudom
2012. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem mindig sötétebbek vagy 2 árnyalattal, mint a katalógusban, alapozóval alatta, és nekem nagyon hamar le is kopnak.

Pedig régebben jók voltak az Avon-os rúzsok, mostanában elég sok negatívumot tapasztalok a termékeivel kapcsolatban.


Ja a netes katalógusban megint tök más árnyalatúak a színek.

Ha mégis rendelnél, akkor én azt ajánlom, hogy csak akciósan, és mindenképpen világosabbat, mint amilyet szeretnél.

2012. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!