Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon supershock tégelyes...

Avon supershock tégelyes szemhéjtus. Vélemények?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom viszonylag új termék. Aki próbálta már annak bevált? Még sosem használtam tégelyeset, de ki szeretném próbálni. Sokan az essencet dicsérik, 2 között vacillálok. az áruk jelenleg kb azonos.
2012. jan. 2. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vettem mert le volt árazva az ecsetük. A kéknek nem épp olyan színe van a képen, sokkal sötétebb, de amúgy jó minőségű, az ecsettel sincs gond.
2012. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nem rég próbáltam ki és tetszik. Szerintem jóó:))
2012. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. én ha veszek,akkor csak feketét tervezek. egyelőre legalábbis :)
2012. jan. 2. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
essencés jobb. Az avonosban csak a szempillaspirálok érnek valamit :)))
2012. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem nem jött be.. ráadásul csillámos, ami akkor amikor megrendeltem nem volt sehol feltüntetve a katalógusba..
2013. okt. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!