Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a szép alapozás titka?

Mi a szép alapozás titka?

Figyelt kérdés
maybelline dream matte mousse alapozom van nagyon szépen fed, de nem tudom ugy szépen megcsinálni h ne látszodjon. váltsak alapozot? vagy mit használjak hova rakjad többet és hova kevesebbet??
2008. ápr. 2. 14:13
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerintem a szép alapozás titka a jó alapozó!

lehet, hogy nem a te szined.

Én egyenletesen vékonyan rakom, ahol jobban kell fedni, ott korrektor ceruzát használok. Így biztos, hogy még nem fed annyira, hogy maszknak hasson, még ha kicsit talán eltér a szine a bőrömétől, és a korrektor ceruza meg pont arra van, hogy a karikákat, ráncokat, foltokat eltüntesse.

Ha még egy vékony réteg púdert is teszel a tetejére, akkor teljesen egyenletes lesz a hatás.

2008. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Nekem egy kicsit szaraz az arcborom, szoval en ugy szoktam az alapozot hasznalni,hogy:

1. bekenem koromviragos kremmel az arcom, megvarom mig beszivja 1-2perc

2.A szemem kornyekere felviszem az alapozot 3szog szivaccsal

3. a szivacsot kicsit bevizem(nem csopog belolle a viz, csak kicsit nyirkos)

4. apro pontokat teszek az arcomra az alapozobol es a nyirkos szivaccsal elkenem.

Nekem ez a technika valt be, abszolute nincsen maszk hatasa igy az alapozonak.

2008. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!