Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megérné, ha csinálnék egy...

Megérné, ha csinálnék egy internetes ékszer-webáruházat?

Figyelt kérdés
Ti vásárolnátok ott saját készítésű, akár egyedileg rendelhető kiegészítőket? Köszi a választ! :)
2012. jan. 19. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon reklámoznod kellene az oldalt...:SS Nem éri meg spéci web-áruházat az elején készíteni. Olyan pedig egyáltalán nem éri meg ami blogspot, vagy wordpress, vagy freeblog, vagy gportal, stb. (kevesen találnak rá az elején)

Kezdetben szerintem regisztráljál ide:

www.meska.hu

Ide az egyedi, saját készítésű dolgok iránt érdeklődők járnak. Mind vevők, mind eladók.

Saját oldal, saját ár, saját szöveg, saját képek. Itt ki tudsz alakítani egy kisebb vevőkört. Aztán legfeljebb a bemutatkozódban később linkelsz egy blogspot-os oldalt, vagy twittert, vagy facebook "vállalkozást"... és ott is az érdeklődők megtekinthetik a termékeidet, az újdonságaidat, egy egy tipped, véleményed, akciód stb.

Hasonló, mint a vatera, teszvesz, jofogas. Csak ez speciálisabb...(itt is kell egy kis jutalékot adni azt hiszem a meskásoknak...bővebben a feltételeknél olvashatsz...de mondjuk hol nem? és itt szerintem garantált, hogy vevőt kerítesz a termékeknek)

a meskás linkedet(önmagában) is tudod terjeszteni további oldalakon, azért, hogy reklámozd oldalad, stb.

én szeretem az egyedi kézzel készült dolgokat(van is egy-kettő) illetve néha én is csinálok saját célra, vagy ajándékba. Csak tanulok, és nincs rá sok időm..:S:)

Remélem hamarosan sikeres lesz ez az ékszer-biznisz :))

Remélem segítettem ;)

2012. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó üzlet lehetne, ha a facebookon nyitnál neki egy oldalt:) Sok ilyen profilt láttam már...és nagyon jól működnek. Ha reklámozni akarod a profilt, akkor feladsz egy olyan feladatot, hogy osszák meg az oldalt, lájkolják és kisorsolsz egy fülbevalód például..


20l

2012. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Kezdésnek belevágok egy facebook-profilos megoldásba. :)
2012. jan. 19. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!