Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc, minden...

Melyik a kedvenc, minden ruhához illő ékszerszetted?

Figyelt kérdés
Képeket is linkeljetek légyszi :)
2012. jan. 7. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hordok ékszert csak alkalmakkor. Nekem minden ruhám (mind hétköznapi, mind az alkalmik) meleg árnyalatú, és inkább föld színűek, tehát barna, bézs, piros, bordó, terrakotta, homok, barackvirág, stb. Van egy sárga-vörös-fehérarany nyakékem hozzávaló fülbevalóval és gyűrűvel. Nekem ez a kedvencem, mert az alkalmi ruháimhoz illik, akármelyiket is veszem fel. Képet nem tudok mutatni róla, elég egyedi. 18/L
2012. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Képeket sajna nem tudok linkelni, de szerintem el tudod majd képzelni. Én általában egyszerű, ezüstszínű fém karika fülbevalót hordok. Van a nyakamban két nyaklánc, amik éjjel-nappal rajtam vannak: egy vékony ezüstlánc és egy "gagyi" kis gömb, fekete bőrövön. (Ezeknek személyes jelentősége van számomra, ezért nem veszem le őket). Általában még fekete és ezüst fémkarikákat hordok karkötőnek, és néhány ezüstszínű gyűrűt. :)
2012. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Képeket most én sem mutatnék, mert jó sokat kéne akkor:D Imádom az ékszereket, fülbevalóban az ezüst,fekete,pink,barna mindenféle színűt imádok, de a lényeg hogy extrás legyen, és csillogós, nem szeretem a kicsiket csak a hatalmasokat! Nyakláncból is inkább a csilivilis ezüst színűeket szeretem, és karkötőből is. Épp most vettem egy karperecet amin egy kigyó van ezüst és tele van strasszkövekkel!
2012. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tavaly szülinapomra kaptam egy ilyet a páromtól: [link]

Szerintem ez mindenhez illik, de legalábbis farmeres szerkóhoz ugyanolyan jól mutat, mint kosztümhöz, vagy a kedvenc fekete rucimhoz.

2012. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!