Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használ valaki Niveát?

Használ valaki Niveát?

Figyelt kérdés

Pontosabban Nivea-->Bye-Bye Spot-->SOS ceruzát?

És Nektek bevállt?

(esetleg ha valakinek névről nem rémlik itt egy kép róla:

[link] )


2009. máj. 27. 19:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Lécci valaki válaszoljon!
2009. máj. 27. 19:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem vált be, de ne én legyek a mérvadó merthát nekem kevés ilyen csodacucc jön be.
2009. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se vált be.
2009. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak azért,mert nekem is ez van nemvolt olyan olcsó 1500 Ft és nekem semmit nem használt és kíváncsi voltam/vagyok,hogy csak nekem nem vált-e be?De akkor nem vagyok egyedül
2009. máj. 27. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem vált be. Amúgy zsíros a bőröm, ezért kipróbáltam a Nivea Control Shine nevű krémjét is, mert annyira áradoztak róla,hogy a Nivea milyen jó minőség,de én nem vettem észre,hogy használna. Maximum édesanyámnak váltak be a hidratálói, de ugyebár ez nekünk fiataloknak nem vigasz.
2009. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor ezek szerint jól átvertek benünket?Vagy éppen nekünk nem jött be?
2009. máj. 28. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Nivea Control Shine nagyon bevált, évek óta használom, egy jó ideig nem is váltok másik arckrémre. nekem csökkenti a zsírosságot, és finomítja a bőröm. a ceruzát viszont biztos nem venném meg. túl irreálisnak tűnnek az ilyen csodapattanásleszárítók.
2009. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még azt nem próbáltam de a by by spot éjszakai arckrém bevált nagyon jó nem lesz tőle patttanásos az arcom bár a miteszereket nem tünteti el 2 kis pöty az arcodra este és még a pirosságot is eltünteti nekem de természetesen különbözök vagyunk szóval lehet h nekem bejött ez a termék léehet neked nem fog. asszem 1400ft, ért vetem a rosmannba
2009. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖszi majd kiprobálom!
2009. máj. 30. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!