Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 15 éves lányhoz milyen...

Egy 15 éves lányhoz milyen smink illik? (nem túl vad)

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a sminkelős típus de most megjött a kedvem hozzá és kiváncsi lettem:)

Nem akarok túl erőset(tussal húzott vonal, rúzs, pirosító stb).Valami egyszerűre gondoltam.Szerintetek:))?


2012. jan. 21. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ha a tus is kilőve, ne haragudj de fingom sincs:)

nállam a tus = szemcerka:) És így semmi ötletem sincs.. szájfényezd magad... :D:D

2012. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:DD hát végülis akkor jöhetne ha tudnék vékony vonalat húzni:D
2012. jan. 21. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát gyakorold...

Nekem az alap, visszafogott sminkem:

-spirál

-vékony tus / ha másképp nem megy, akkor vizes fülpiszkálóval kesenyítsd, de ne állj úgy hozzá, hogy ez nekem nem emgy.../

-korrektor / pattanásra és karikákra-

-púder mattításra

2012. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a tus nem kelt vad hatást, csak ne legyen vastag : ) elég egy vékony vonal. egyébként ha tényleg nem akarsz nagyon erős sminket, akkor szempillaspirál, egy kis pirosító, ajakbalzsam, esetleg alapozó.
2012. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
barna szemcerka,ajakápoló,esetleg spirál,ha problémás a bőröd akkor korrektort is használhatsz
2012. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van egy kedvenc sminkem, nagyon egyszerű, szolid és kb. 3 perc alatt kész van.

1. lépés: hidratálás.

2. lépés: korrektor a karikákra, szemhéjra és bőrhibákra.

3. lépés: barna és fehér szemceruza. A fehérrel a belső szemzugból húztam egy pici csíkot, onnan tovább pedig a barnával. Fültisztítóval összedolgoztam. (A fehér optikailag nagyítja a szemet, a barna pedig lágyabb, természetesebb hatást nyújt, mint a fekete azért szeretem).

4. lépés: szempillaspirál az alsó és felső pillákra is.

5. lépés: ajakápoló, rúzs (természetes, barackos színű) vagy átlátszó vagy barackos színű szájfény.


Tényleg nagyon egyszerű, bármikor elkészíthető, gyors smink.

16/L

2012. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pné Sz.Abigél válasza:
A sminket is tanulni kell:)Vannak a könyvtárba kimondottan kamaszlányoknak szóló könyvek,amik még azt is megmutatják képeken,hogy pl.a pirosítót az arccsontra hova helyezze-arcformától függő.Én ezeket ajánlanám.az viszont bizti,hogy csatlakoznék az elöttem szólókhoz..én is -szempillaspirál,-mattító púder,-halvány rúzs,vagy szájfény.Ha nem tus akkor,használhatsz szemceruzát is,vagy van olyan tus,ami olyan mint egy filctoll.Könnyebb használni,de tény ,hogy minden csak gyakorlás kérdése..Próbálgathatod a"cicás"kihúzást is,bár sztem az ritka,h valakinek jól álljon.Nagyon sok sikert:)))
2012. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!