Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3D-s műszempilla a legtartósab...

3D-s műszempilla a legtartósabb, ha rakatok fel?

Figyelt kérdés
nem kell félnem,hogy lepotyog? :) milyen gyakran kell töltetnem?1hónapot kibír vagy inkább 2-3hét? :)
2012. jan. 22. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól van elkészítve és minőségi anyagokat használ aki csinálja, nem fog lepotyogni olyan hamar, és egy hónapnál többet bír ki (ennyi pénzért szerintem el is várható). Töltetni kb. 3 hetente javasolják, de van, aki kihúzza 4 hétig. Ha spirálozod figyelned kell, hogy ne olaj alapú lemosót használj hozzá, de a szakember, aki felrakja ezt mind el kell, hogy mondja. Ja, és ami fontos, olyanhoz menj, aki tanfolyamon megtanulta, nem csak úgy minden nélkül nekiállt.
2012. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

ha rakatok akkor nem akarok nagyon sminkelni sem,nemhogy még spirálozni. :) :)

2012. jan. 22. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyjából 3 hét után kezdett először hullani, de ez ugye a saját szempilláid hullását mutatja, a szempillát maga a ragasztó nem szabad, hogy elengedje, ha jó minőségű alapanyagokból van elkészítve. Én kb. 3 hetente töltetem, és azóta én sem sminkeltem, nincs rá szükségem, mégis mindig úgy nézek ki, mintha ki lenne húzva a szemem és spirál is lenne rajtam. Sokkal szebbnek érzem magam tőlük.
2012. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :):)

kontaklencsém van,kivegyem addig míg felrakják nekem szempillát vagy nem fontos?

2012. jan. 24. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki kell venned. És ezentúl úgy kell beraknod6kivenned, hogy csak a szemhéjad fogod meg, és nem húzod a szempilláid.
2012. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. jan. 24. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!