Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valakinek duo műszempilla...

Van valakinek duo műszempilla ragasztója? Én most vettem valakitől de hol van rajta a lejárati dátum? Még az is érdekelne, hogy nem fehér hanem inkább barnás árnyalatú és elég büdös ez ilyen kell, hogy legyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
A DUO ragasztó vagy hófehér (ez száradáskor átváltozik átlátszóvá) vagy szürkés-fekete (ez száradáskor fekete lesz). A Make Up Plázában lehet kapni latexmenteset, ennek zöld a doboza és lila dobozosat is. Azok színét nem ismerem, de azt tudom, hogy azok is átlátszóval száradnak. Ha büdös és barnás az nem jó, ne használd! A dobozon nincs lejárati idő, mert ezek a felbontástól számítva járnak le, tehát felbontás után évekig használhatóak.
2012. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!