Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Új fülbevalóm amit a New...

Új fülbevalóm amit a New Yorkerben vettem, fog. Ilyen lógos cukiság de fekete lettem tőle. Imádom mert életem fülbevalója és mindenhez megy. Be tudom festeni vmivel, amitől nem leszek fekete?

Figyelt kérdés
én speciel körömlakkra gondoltam????
2009. máj. 28. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Próbáld ki, majd kiderül. Ha nem is jön be, le tudod róla mosni... El tehát nem tudod rontani. :)
2009. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Most őszintén... ha fog akkor a festék lejön róla. Ha bekened körömlakkal mégjobban lejön! Mert az oldja... szépen el fogod maszatolni rajta a festéket és ronda lesz. Azt pedig az isten nem szedi már le, mert ha megpróbálod jön a fekete festék is.


Nem lehet, hogy esetleg ráment a parfümöd? Nekem is van egy kedvenc fülbevalóm, ilyen rézszínű, sajnos egyszer ráment a parfüm, amikor magamra fújtam és fekete nyomokat hagyott a nyakamon. Ráadásul foltos is lett a fülbevaló... pedig ez a legszebb.

2009. máj. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg hajlakkal, vagy légfrissítővel fújd le, az rászárad és egy réteget képez. De vigyázni kell, csak permetezni szabad, különben az is leszedi a festéket róla és csúnya lesz.
2009. máj. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
73%
Fesd be átlátszó körömlakkal nekem ezt egy ékszerész ajánlotta,hogyha fog vmi be kell festeni vagy ha köveste veszel át kell festeni körömlakkal átlátszóval mert nem fog fogni a kő pedig nem esik ki belőle!Tapsztalat nekem mindenem le van festve,és bevállt:)
2009. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!