Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok mit szóltok, ha egy...

Lányok mit szóltok, ha egy fiúnak fülbevalója van? Mit gondoltok, előnyös vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
B*zis.
2011. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Inkább egy 20centis fültágító.
2011. okt. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
b.zis
2011. okt. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%

abszolút nem tetszik

egy fiú legyen pasis, az ékszerek a nőknek valók.

egy férfi max karórát hordjon, vagy szolid nyakláncot, ha a szüleitől vagy mitton honnan kapta.

szerintem nem férfias, ha egy pasi karkötővel, fülbevalóval egyéb kiegészítőkkel flangál

2011. okt. 31. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem tetszik, de csak akkor, ha csak az egyik fülében van egy kicsi karika, és ne lógjon róla semmi. Azok nagy köves divatfülbevalók gusztustalanul néznek ki a fiúkon, pláne ha mindkét fülébe rak.
2011. okt. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Sok mindentől függ. A karika szerintem nagyon undorító a férfiak fülében pláne ha egynél több van. Viszont az egyik fülben egy kis bedugós fülbevaló, pl egy golyó vagy egy gúla nagyon szexi tud lenni. ( nekem (: )

A férjemnek is van, de mondjuk neki a megjelenése elég férfias. Kis nyüzüge pasikon szerintem is b*zis.

2011. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%

Nagyon undorító...

Buz*s. nekem nem teteszik..://

2011. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Egy fülbevalótól még senki nem lesz b*zis, nem tudom a hülye emberek miért ezt hangoztatják.

Egy egyszerű kis karika vagy fekete kő, vagy vannak más férfiasabb fülbevalók, ezek nagyon is jól állnak a pasiknak. Vagány, jól néz ki, és cseppet sem b*zis.

2011. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Számomra előny. Imádom a fülbevalós pasikat, (már akinek jól áll) de ne legyen karika, meg minden akármi, hanem olyan, amit pl. VV Cristofel is hord.
2011. okt. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Na, az utolsó kettő legalább nem földhöz ragadt. Nincs bzis ruhadarab, csak bzis viselkedés!
2011. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!