Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg ennyire veszélyes a...

Tényleg ennyire veszélyes a nyelv piercing?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta akarok nyelvpiercinget , de eddig nem mertem megcsináltatni mert olyanokat hallottam, hogy valakinek rosszul szúrták és lebénult fél oldalra , meg olyat is hogy tejesen lebénult a nyelve. Ezek előfordulhatnak akkor is ha egy rendes piercingesnél csináltatom?
2012. jan. 24. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Éppenségel egy átlagos piercinges is eltudja hibázni,olyanhoz kell menni aki már évek óta ezzel foglalkozik.
2012. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amúgy ezeket csak hallottam ,nem biztos hogy igazak
2012. jan. 24. 20:25
 3/6 anonim válasza:
szerintem ne félj, csak keress egy megbízható piercingest akinek van már tapasztalata és akkor nem lehet gond. nekem is van már 3 éve és boldogan élem bénulásmentes életemet :P
2012. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 1 srác ***** válasza:
Amiket hallodál azok igazak,de nekem is van nyelv pcm olyannal csináltasd aki rég ezzel foglalkozik :) és csak annyit h a szúrás nem fáj le érzésteleníti és átszúrja utána 3 napig fel van dagadva de azse vészes :) ha elakarsz érni irj msn en : adiii@hotmail.hu
2012. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha rá is szánod magad akkor se fémet tetes be mert az tutti hogy koptatja a fogzománcot és pár év mulva elkezdenek rothadni a fogaid tőle
2012. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
HÜLYESÉG! ez az interneten elterjedt plelyka.
2013. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!