Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek szép a bőre nem pattaná...

Akinek szép a bőre nem pattanásos, használ alapozót vagy korrektort, mondjuk szem alá?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem pattanásos a bőröm, nem is használok rá semmit. Sem alapozót, sem korrektort.
2012. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szép sima , és kleor ... de nagyon ritkán használok.. ünnepségeken.. bulikba..
2012. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Korrektort soha nem használtam és nem is használok, de alapozót mindig teszek az arcomra, pedig anélkül is szép az arcom. De kell az alapozó, mert az a smink alapja és ettől egyenletesebb színű a bőröm.


28/N

2012. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szép a bőröm, nincsenek különösebb bőrhibáim, de alapozót ha megyek valahova mindig használok. Egyenletesebb lesz a bőr.:) Korrektort meg szinte soha, nem szeretem.
2012. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szép, sima bőröm van, és van rajta néhány halvány szeplő, amiket nagyon szeretek, ezért nem lenne szívem eltakarni őket alapozóval :D Én Nivea arckrémet használok, és erre egy kevés kis Miss Sporty So Clear púdert :) Nekem így nem zsírosodik be, de kis se szárad :)
2012. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.sztem nekem is elég a szemem alá egy kis korrektor.
2012. febr. 25. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!