Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Világosbarna haj, kékeszöld...

Világosbarna haj, kékeszöld szem, világos bőr, és szép mosoly. Milyen smink illik hozzá?

Figyelt kérdés
hjaés a szemhélyam nem látszik mert igy rálog az a rész és azt máskép kell állitolag smineklni?
2008. jan. 11. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kékes zöld szemeidet kiemnelheted zöldes és kékes árnyalatokkal, ezek a színek a világos bőrödhöz is illenek. A szemhéjadat nagyobbíthatod sötétebb szemfestékekkel-itt a zöld és a kék sötétebb árnyalatait ajánlanám, h. mégis oan színt használj ami illik a szemeidhez. Ha túl világosnak találod a bőrőd egy kis pirósítóval sötétíthetsz rajta. Ha oan szép a mosolyad-mint írtad-akkor inkább az ajkaidat hangsúlyozd világosrózsaszín vagy barnás árnyalatú rúzzsal vagy szájfénnyel.
2008. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is így nézek ki! :) Én is számat szoktam kihangsúlyozni, az az egyettlen ami tetszik magamon. Szóval ha szórakozni megyek este akkor halványabban ki is húzom és úgy rakok fel szájfényt vagy rúzs és szájfénypötty az alsó ajkad közepére ami aztán szétkenődik és csillogó mosolyod lesz. Én nem szeretem az erós sminket és úgy szoktam, hogy a belső felét a szemhéllyamnak világosabbra festem a külsőt meg sötétebbre ( fehér-ezüst, testszín-barna, lila árnyalatai, fehér-rózsaszín) és szerintem ezek jól állnak meg az is számít mit veszel fel és hová mész és milyen évszak van és milyen a hangulatod.
2008. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arany vagy narancssárga szemhéjpor, fekete szempillafesték!
2018. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!