Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerinted 2000 Ft-ot megértek...

Szerinted 2000 Ft-ot megértek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
Arctisztító kendő, hajtonik, alapozószivacs, 2 rúzs és szemhéjpúder.

2012. jan. 26. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ó dejó..megyek dm-be :D
2012. jan. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem megérte.

Essence leárazáson én is majdnem 2000 forintot elköltöttem, de semmit sem bántam meg, és ha belegondolok, hogy amúgy mennyibe került volna az, amit vettem, akkor kimondottam jó vásárt csináltam, akkor is, ha ez a márka egyébként sem drága.

2012. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Normálisvagy? ***** válasza:

Szerintem ne legyen ez miatt lelkiismeret furdalásod!

Ügyesen vásároltál!

Az ilyen válaszok, hogy nekem max. 10 ezrek fölött lenne lelkiismeret furdalásom, meg nagyon nem kellenek..., főleg meg pont nem a mostani anyagi helyzetben

Könnyű ám apuci, anyuci pénzét költeni...:S (tisztelet a kivételnek)

2012. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A saját pénzemet költöm, amiért ÉN MEGDOLGOZTAM! Szóval kuss!
2012. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Normálisvagy? ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen munkád lehet, de olyan biztos nem, ahol szöveget kell értelmezni, mert oda írtam, hogy tisztelet a kivételnek!

amúgy meg, nagyon szépen meg tudsz nyilvánulni, csak gratulálni tudok a remek modorodhoz, így tovább!

2012. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!